Altunizade Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma ve nakliye hizmetinde az ev eşyası, parça ev eşyası, ögrenci eşyası, dolap, gardrop, kitaplık, çeyiz eşyası, paletli malzeme, kolili malzeme, koltuk, çekyat, buzdolabı, beyaz eşyalarınız bu tarz parça eşya taşımalarınızı en güvenli bir şekilde yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Parça eşya taşınmasında hesaplı bir taşıma istiyorsanız taşınacak eşyalar, kaçıncı kattan kaçıncı kata, asansör varmı ? araç kapıya kadar yanaşıyormu ? Ve eşyaların resmini tek tek Whatsapp yolu ile bizlere atabilirseniz eşyalarınıza göre bir nakliyat kamyoneti gönderiyoruz.

parça eşya nakliye fiyatları

Altunizade Parça Eşya Taşıma

Bizler farklıyız çünkü müşterilerimize değer veriyoruz. Her müşteri bizim için velinimettir. Eşyalarınız paketliyoruz ve birhayli özenle araca yüklüyoruz ve malzemelerinizde hiç bir şekilde çizilme, kırılma gibi olasılıklar oluşmuyor. Eşyalarınızı adresinize sorunsuz bir şekilde taşındıktan sonra ödeme yapıyorsunuz.

Aykul Nakliyat olarak Ofis taşıma & Büro malzemesi, İş yeri nakliyesi, Az ev eşyası, parça ev eşyası nakliyesi hizmetlerimiz ve güçlü referanslarımız ile müşterilerimizin bir numaralı tercih sebebi olmaktayız. Taşıma ekibimiz tamamen uzman kadrodan oluşmaktadır. Tüm çalışanlarımız Aykul nakliyat adı altında çalışmaktadır. Araçlarımız logoludur ve bunlarda firmamıza aittir. Çünkü nakliyat bizim işimiz.

ALTUNİZADE Parça Eşya Nakliyesi

Altunizade parça eşya taşıma fiyatı ile bilgi taşıma hakkında daha fazla detay için bizleri arıyabilir ve müşteri temsilcimizden en ekonomik hesaplı parça eşya nakliyesi fiyatını alabilirsiniz. Taşıma işlerinizde sizlere verilen gün ve saatte nakliye aracımız elemanları ile kapınızda olacaktır. Altunizade acil parça eşya taşıma işlerinizde ise durumunuzu belirttikten en geç 30 dk sonra nakliyat aracımız kapınıza varmış olacaktır. Parça eşya taşıma için kullandığımız araçlar Şehirler arasında Kamyon, Tır. İstanbul içerisindeki parça eşya taşımalarında kamyonet nakliye ve panelvan araçlarımızı kullanmaktayız.

Posted in Nakliyat.

3 Comments

  1. aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Altunizade parça eşya nakliyesi hizmetiniz çok hızlı ve temiz. Özellikle dakik olmanız beni çok memnun etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir