Anadolu Hisarı Nakliyat

Anadolu Hisarı Nakliyat & Evden  Eve Nakliyat

Ataşehir nakliye

Anadolu hisarı evden eve nakliyat

Nakliyat sektörüne her geçen gün daha fazla talep olmaktadır. Hafif ve ağır, tüm ev eşyası ya da parça eşya taşımada nakliyat firmaları hizmet sunmaktadır. İstanbul il ve ilçeleri arasında bu özel hizmeti sunmak çok daha ayrıcalıklı olmaktadır. Bu özel görevi üstlenmiş olan Anadolu Hisarı nakliyat ekibimiz ülkenin her alanına hizmet sunmaktadır. Şehirlerarası nakliyatlarda iki şehir arasında karşılıklı yapılacak olan taşımalarda günler öncesinden hazırlar yapılmaktadır. İstanbul’dan farklı bir şehre götürülecek olan eşyalar tek kullanımlık malzemeler kullanılarak kolilenirken ve bakımlı araçlara yerleştirilmektedir. Bu süreçte diğer şehirden İstanbul’a getirilecek olan eşyalar içinde gerekecek ekipmanlar hazırlanmakta ve eşya sahiplerine yapmaları gereken hazırlıklar anlatılmaktadır. Parça eşya taşıma, ofis taşıma, parsiyel taşımacılık, fuar taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, şirket taşımacılığı ve sahne sistemleri nakliyatı hizmetleri sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızdan bu hizmetlerden birini almış olan şahıs ya da kurumlar kaliteli hizmetlerden büyük memnuniyetler duymaktadırlar. Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olmakta ve müşterilerimizin bizlere her daim iyi yorumlar yapmaları bu özel hizmetin daha geniş alana ulaşmasını sağlamaktadır. Sahip olduğumuz fiyatlar hizmetlerimiz ile doğru orantılı olup tüm müşterilerimiz bizlerden almış oldukları hizmetler kadar ödemeler yapmaktadırlar. Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın aksilik yaşanmaması adına bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde araçları kullanmakta olan kişiler de şoförlük konusunda iyi olmakta ve seyahat sırasında her hangi bir aksilik ile karşılaşılmamaktadır.

Anadolu hisarı evden eve nakliyat

Anadolu hisarı nakliyat

Nakliyat sektöründe karşılıklı sağlanan güven sayesinde işler çok daha verimli sonuçlanmaktadır. Sunulan hizmetlerin her birine vermiş olduğumuz garantiler müşterilerimiz için en büyük güvence sayılmaktadır. Kalitelerine yakışan hizmetlerimizden faydalanan eşya sahipleri akıllarında hiçbir tereddüt bulunmadan ev ya da iş yerlerinin anahtarlarını Anadolu Hisarı nakliye ekibimize teslim etmektedir. Kalitemizden ödün vermememiz ve yıllar içerisinde kendimizi geliştirerek büyümemiz daha fazla kişiye adımızı duyurarak hizmet sunma imkânı vermiştir. Yılların tecrübesine sahip nakliye olarak öncelikli olarak taşınmaların planlarını yapmaktayız. Eşyaların paketlenmesinde maksimum korumalar sağlayan tek kullanımlık malzemeler tercih etmekte ve bu sayede ufacık bir çiziğe dahi sebebiyet vermemekteyiz. Koliler üzerine numaralar vermekte ya da hangi bölüme ait olduklarının notunu da almakta olup, yeni mekânlarda karışıklık olmadan eşyaların yerleştirilmesini sağlamaktayız. Eşyaların bulunduğu eski mekânların ya da taşınacakları yeni mekânların binaların hangi katlarda olacağı bizler için önemli olmamaktadır. İşini en iyi şekilde yapan ekibimiz kolileri ve paketlenen eşyaları tek tek merdiven aralılarında zorlanmadan taşımaktadır. Ekip içerisinde yapılan dayanışma, herkesin en iyi anladığı işi yapması, mobilya konusunda iyi olan elamanların kurulum ve montajları gerçekleştirmeleri işlerin aksamadan sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ev taşımanın ve ofis taşımanın zorluğunu bilenler hiçbir risk almaya ihtiyaç duymamakta ve günler öncesinden ekibimiz ile irtibata geçerek taşınma tarihlerini belirlemektedirler.

Anadolu Hisarı Nakliyat – Anadolu Hisarı Nakliyeci – Anadolu Hisarı Şehir İçi Nakliyat – Anadolu Hisarı Ev Eşyası Taşıma – Anadolu Hisarı Kamyonet nakliye
Eski sistem taşınmalardan farklı olan yeni sistem nakliyat hizmetleri çağımıza yakışır kalitelerdedir. Her sektörde alınacak olan hizmetlerde profesyonellik ne kadar önemli ise nakliyat sektöründe de hizmeti sunan kişilerin deneyim ve tecrübeleri önemlidir. Teknoloji ile uyumlu çalışan, yeniliklere açık olup kendisini geliştiren firmalar her zaman sektörde var olma ve yıllar boyunca hizmet sunma imkânına sahip olmaktadırlar. Amatörce çalışan ve işlerini sadece para kazanmak amaçlı yapan kişiler ise ne yazık ki belirli zaman sonrasında sektörden isimlerini sildirmektedirler. Maliyetlerin düşürülesi adına bu isimler kalitesiz ekipmanlar kullanmakta olup bu da eşyalara büyük ölçüde zarar vermektedir. Daha da kötüsü sigortalı olmayan eşyaların telafi yapılmamakta ve eşya sahipleri büyük mağduriyet yaşamaktadırlar. Eşyalarının kıymetini bilen kaliteli hizmetlerinde uygun fiyatlara alınabileceğinin farkında olan kişiler Anadolu Hisarı evden eve nakliyat hizmetlerini tercih etmektedirler. Tüm elektronik eşyalar, sökülmesi gereken mobilyalar, kırılma riski büyük olan cam eşyalar, manevi değeri büyük olan panolar ve vazo gibi eşyaların her biri ihtiyaçları olan şekilde paketlenmektedir. Öncelikli olarak elektronik eşyaların taşınmadan birkaç saat öncesinde fişlerinin çekilerek hazırlanması adına ekip tarafından gerekli hatırlatmalar yapılmaktadır. Mobilyalarda marangozlar tarafından sökülerek ambalajlanmaktadır. Cam eşyaların her biri özel malzemelere sarılarak kolilere yerleştirilmektedir. Sonrasında yeni mekânlarda her birisi aynı kişiler tarafından yeni yerlerine yerleştirilmektedir. Taşımanın her anına aynı özen gösterilmekte ve bu sayede sıfır hasar ile hizmetler sonuçlandırılmaktadır.

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir