Çengelköy Nakliyat

Nakliye firması olarak her geçen gün yaptıklarımızın üzerine daha iyisini koyarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Hedeflemekteyiz diyoruz çünkü yerimizde saymaktan ziyade daima hep ilerisini görerek, içinde bulunduğumuz şartları değerlendirerek  günümüz ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu konuda teknolojiden ve değerli müşterilerimizin memnuniyetinden güç alarak ilerliyor, Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerine nakliye hizmeti sunuyoruz. Çengelköy nakliyat olarak parsiyel taşımacılık, evden eve nakliyat ve ambar hizmeti vermekteyiz.

Çengelköy Nakliyat

Çengelköy Nakliye Firması

Aynı güzergahta bulunan müşterilerin yüklerini aynı kamyona yükleyerek gideceği yere taşınması işlemine Parsiyel Taşımacılık yada parça eşya taşımacılığı denmektedir. Bu aynı yere gidecek müşteriler için hesaplı bir taşıma yöntemi olmaktadır. Firma olarak müşteri memnuniyetini esas aldığımız için müşterilerimize en iyisini sunmaya özen göstermekteyiz. Günümüzde nakliye deyince akla sadece buzdolabı, çamaşır bulaşık makinası, koltuk takımı vb. ev eşyaları gelse de, nakliye bunlarla sınırlı değildir. Para kasası, piyano taşımacılığı gibi farklı ekipman ve farklı yöntemler gerektiren eşyalarda bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı ise biraz daha farklıdır. Çünkü ofisinizde değerli evrak bulunabilmekte ve bu evrakların zarar görmeden yeni ofisinize nakliyesi de önem arz etmektedir. Nakliye işlerinizde  Çengelköy Nakliye birtelefon kadar yakın olup tecrübeli personelleri ile müşterilerinin nakliye işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma olarak itina ile üzerinde durduğumuz konu şudur. Oda müşterilerimizin hangi nakliye hizmetini alırlarsa alsınlar tüm eşyalarının sorunsuz bir çizik dahi almadan nakliyesini sağlamaktır. Bu nedenle taşınacak tüm eşyalarınız özenle paketlenir ve nakliye için tasarlanmış kamyonet, kamyonlarımıza yüklenir.

Çengelköy Nakliyat Hizmetlerimiz

  • Çengelköy Şehir içi nakliyat
  • Çengelköy ev taşıma
  • Ofis nakliyesi ve Büro İş yeri taşıma
  • Parça ev eşyası taşıma nakliyesi
  • Çengelköy kamyonet nakliye
  • Çengelköy evden eve nakliyat
  • Çeyiz taşıma & Kolili malzeme nakliyesi
  • Makine & Jeneratör & Klima nakliyesi
  • Yükünüze ve Eşyalarınıza göre araç organizasyonu yapmaktayız.
Çengelköy Nakliyeci – Kamyonet ucuz nakliyat

Çengelköy Nakliyecisi Olarak Güvenli Hizmetler Sunmaktayız

Güvenilir Nakliye Hizmeti

Nakliyede 1 numara olabilmek ve tüm Türkiye’ye hizmet sunabilmek için güven gerektiğinin farkındayız. Bu sebeple müşterilerimizin nakliye konusunda ki tüm sorularını cevaplayarak, müşterilerimize pratik çözümler sunarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Nakliye sorumluluk gerektiren bir iş ve biz Çengelköy Nakliyesi adına yakışır bir şekilde bu sorumluluğu taşımak için itina ile çalışmaktayız. Nakliye hizmeti almak istediğinizde bize bir telefon etmeniz süreci başlatan ilk adım olacaktır. Bu ilk adımdan sonra eşyalarınız firmamızın sorumluluğu altında taşınacaktır. Nakliye işleminin gerçekleşeceği yer ve taşınacak yer bilgilerini bildirmenizi müteakip firmamız tarafından eksper işlemi yapılmaktadır. Bu işlem sonucunda taşınacak eşyaya uygun kamyon seçimi yapılmakta, personel sayısı belirlenmekte,  sigorta işlemleri yapılmakta, eşyanın alınacağı ev/ya da apartmanın konumuna göre gerekiyorsa asansörün konumlandırılacağı yer tespiti yapılmaktadır. Ve son olarak ücret teklifi verilerek müşterinin onayı doğrultusunda belirlenen tarihte nakliye işlemine başlanılmaktadır.

Nakliyesi gerçekleştirilecek tüm eşyalarınız öncelikle uzman ekibimiz tarafından demontaj işlemine tabi tutulur. Sökülmesi gereken tüm eşyalar sökülerek bağlantı noktalarından ayrılır. Sökülen  tüm eşyalar baloncuklu poşetlerle koruma altına alınır. Merdiven boşluğunda eşya taşıma zor olacağından ve eşyaların zarar görme ihtimali olacağından asansörlü sitem kullanarak eşyalarınız araca nakledilir. Özenle kamyona yüklenen eşyalarınız düzgün bir şekilde istiflenerek sabitlenir. Yolculuk esnasında eşyalarınız zarar görmeden yeni yerine taşınır. Aynı şekilde asansörlü sistem ile yeni yerine taşınır. Ustalarımız eşyalarınızı tek tek kurar ve ocak, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinasının bağlantılarını yaparak nakliye işlemi sona erer. Çengelköy Nakliyesi nakliye işlerinde firmamızı tercih etmeniz dileğiyle….

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir