Evden Eve Nakliyat Firması

EVDEN EVE NAKLİYAT

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan taşınma sorunu, firmamızın etkili hizmet anlayışı ve başarılı evden eve nakliyat çalışmalarıyla çözüme kavuşmaktadır. Bu işlem için, eksper hizmeti, ilk gerçekleştirilen işlemdir. Eşyanız için yeterli kapasiteye sahip aracın seçilmesi, sigortalama, ev taşıma işlemine özel üretilmiş olan yük asansörlü aracın park edileceği yerin tespiti, ücret tespiti ve eşyaların paketlenmesi ile ilgili bütün sorunla, bu aşamada çözüme kavuşmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde, gerekli bütün güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlenmesi ve istiflenmesi, bu sektörde en önemli konulardandır. Paketlemede ve taşımada, tecrübeli ve güvenilir elemanları tercih ediyoruz. Zamanında ev taşıma işlemini sonuçlandıran firma elemanlarımız, kısa zamanda adres değişikliğinizi gerçekleştirmektedir.

aykulnakliyatambalajlama

Kış gelmeden, evinizi taşımalısınız. Kışın ortasında ev taşımak zor olur. Firmamız için yaz, kış fark etmez. Her zaman göreve hazır olan işin uzmanı elemanlarımız, öncelikle paketleme işlemini ciddi bir şekilde çözmektedir. Taşınma işleminin başarılı olması için, paketleme son derece önemlidir. Ev eşyası taşıma hizmetinde, ikinci önemli husus, eşyaların yük aracına yerleştirilmesi işlemidir. Mobilya, halı ve dolap gibi dayanıklı eşyalarınız, yük aracının en alt kısmına yerleştirilmektedir. Boşluk bırakılmaz. Paketlemede kırılabilecek bütün eşyalar özenle paketlenmektedir. Paketlemeden sonra, ‘kırılır’ yazısı, kutuların üstüne yazılmaktadır. Ekiplerimiz, yükleme işleminde, en üst kısımlara kırılabilir eşyaları yerleştirir. En güvenli noktalara, en hassas eşyalar yerleştirilir.

 

Nakliye hizmetinde adından sıkça söz ettiren başarılı firmamız, müşteri memnuniyetini amaç edinerek çalışmaktadır. Ev nakliyesi hizmetinde hızlı, pratik ve güvenli yöntemleri tercih eden ekiplerimiz, paketlemeden, ev eşyalarının döşenmesine kadar bütün işlemlerde en iyi hizmeti vermektedir. Bu sektörde büyük bir çığır açan asansörlü ev taşıma işlemi, olmazsa olmazdır. Saatlerce uğraşıp indireceğiniz bir buzdolabını, asansör saniyeler içerisinde indirmektedir. Hamala gerek kalmadan, bir kaç elemanla, eşyalar yük aracına dakikalar içerisinde yerleştirilmektedir. Şoförlerimiz, eşya yükleme işlemi bittikten sonra, eşyaları güvenli bir şekilde, yeni adrese götürmektedir. Yeni adrese eşyalarınızı indirirken, yine asansör kullanılmaktadır. Asansör, güvenli ve pratik bir şekilde, yeni adrese eşyaları indirmektedir. Paketler özenle açılmaktadır ve yine özenle eşyalar yerleştirilmektedir.