İstanbul Finike Nakliyat

İstanbul Finike Nakliyat, uzman ekibi ile kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Ev taşıma, depo taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, parça eşya taşıma gibi birçok nakliye işlemi yapmaktadır. Gelişen teknolojiye uyum sağlayıp sürekli kendini yenilemekte ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Neden Firmamızı Seçmelisiniz?

İstanbul Finike Nakliyatı tercih etmemizdeki en önemli özellik sunduğu kaliteli hizmettir. Bunun yanında kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktadır. İstanbul Finike Nakliyat sadece İstanbul da evden eve hizmet sunmaz. Tüm Türkiye’de nakliyat hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliyatta 7/24 hizmet vermektedir. Ev nakliyatlarında birçok malzeme kullanılır. Bunlar sırasıyla, pat-pat, karton koli, beyaz kâğıt, streç, ip, portatif gardırop. Kullanımlarını ise özetlemek gerekirse, pat-pat dediğimiz hava kabarcıklı naylon eşyaların zarar görmemesi için kullanılır. Karton koli, evdeki küçük ebatlı eşyaları yerleştirmek için kullanılır. Beyaz kâğıt, bir çok nakliyat firmasının kullandığı gazete yerine kullanılır. Streç, kirlenme ihtimali yüksek olan eşyaları korumak için kullanılır. Portatif gardırop ise kırışabilecek kıyafetleri bu dolaplara yerleştirerek sizlere büyük kolaylık sağlamak içindir. Yani sıradan bir nakliyat işlemi yapılmaz. Bizden beklenenin en iyisini yapmak asıl hedeftir. Türkiye’deki birçok firma ev taşımada oluşan yoğun talebi karşılayabilecek alt yapıya sahip değildir. Fakat İstanbul Finike Nakliyat ev taşımada gerekli alt yapıya sahiptir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin birçok yerine hizmet sunmaktadır. Amaç hızlı, güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktır.

sehirler-arasi-nakliyat-1

İstanbul Antalya Finike Nakliyat

  • İstanbul Finike Nakliyat
  • İstanbul Antalya Finike ambar
  • Şehirler arası taşımacılık
  • Parça yük gönderimi
  • Parsiyel gönderim
  • İstanbul Finike Evden Eve Nakliyat

Kaliteli hizmet ağımız ile müşterilerimize İstanbul’dan Antalya’nın batısında yer alan turistik güzel bölgemize günlük olarak sevkiyatlarımız vardır. Malzemelerinizi adresten adrese teslim etmekteyiz.

İstanbul Antalya gönderimlerimiz için İstanbul Antalya nakliyat adresini ziyaret edebilirsiniz.

İSTANBUL FİNİKE ARASI Nakliyat Hizmetlerinde Sıkca Sorulan Sorular (S.S.S )

İstanbul Finike Arası ambar hizmeti kaç gün sürmektedir ?

– İki bölge arası sevkiyatlarımızda yük ve ürünleriniz 2 günde adresinize teslim edilmektedir.

Şehirler arası ambar Fiyatlandırma Neye Göre yapılıyor ?

– Fiyatlar tamamen yükünüzün ve malzemenizin adetine, ölçüsüne göre belirlenir.

Sizlere sevkiyattan kaç gün önce bilgi vermemiz gerekiyor ?

– Sorunsuz bir taşımacılık hizmeti istiyorsanız bizleri 1 veya 2 gün önceden arayabilirsiniz ona göre program yapılır ve söz verilen gün ve saatte yükleriniz teslim edilir.

Covid19 Salgınına karşı önlemler alıyormusunuz ?

– Tabii ki de Covid19 a karşı araçlarımız günlük olarak dezenfekte edilir. Çalışan ekibimiz maske ve mesafe kurallarına uymaktadır.

nakliyat firması
Nakliyat Aşamaları

İstanbul Finike Ambarı

İstanbul Finike ambarı, profesyonel ve uzman ekip ile yapılan sağlam bir taşıma işlemidir. Deneyimleri günümüz teknolojisi ile birleştirerek daha iyi hizmet vermek için sürekli kendini yenileyip, geliştirmektedir. Nakliye işlemi yapılmadan önce uzmanlar sizlere taşıma koşullarınız hakkında soru sorarlar. Bunun sebebi sizin istek ve tercihlerinize göre bir taşıma planı yapabilmek içindir. Bu arada istekleriniz doğrultusunda sizlere özel fiyatlarda sunulmaktadır. Eşyaların nakliyesi sırasında doğabilecek tüm olumsuzluklardan firma sorumlu olup en ufak zararı bile karşılamaktadır. Yapılan tüm taşıma işleri sözleşmeli ve sigortalıdır. Şehirlerarası taşıma hizmetini daha hızlı ve ekonomik yapabilmek için son model araçlar kullanılmaktadır. Tüm il ve ilçelere taşıma yapabilecek alt yapıya sahiptir. Fakat şehirlerarası nakliye taleplerini en kısa sürede bildirmeniz ve bildirinize göre program yapılması gerekmektedir. Kısacası güvenle eşyalarımızı uzman bir ekibin ellerine bırakmanın huzurunu yaşamak herkesin hak ettiği bir durumdur.