İSTANBUL İZMİT Nakliyat

şehirler arası nakliyat iletişim

İstanbul İzmit Nakliyat

Nakliyat seçimlerinde yapılacak olan yanlışlıklar sonrasında sadece maddi zararlar değil manevi olarak ta üzücü durumlar ile karşılaşılacaktır. Yılar içerisinde yaptıkları birikimleri ile ev ya da iş yerlerini döşeyen kişiler için eşyalarının önemini İstanbul İzmit nakliyat bilmektedir. Aynı şekilde aldıkları eşyalarını taksitle alan ve yıllarca borcunu ödeyecek olanlar da empati kurarak eşyalara büyük özen gösterilmektedir. İşinde uzman olan ekibimiz eşyalara kendi eşyaları gibi özen göstermekte ve tek bir çizik bile olmaması için özenle çalışmaktadırlar. Ekip içerisinde farklı alanlarda uzman olan elemanlar yer almakta ve bu sayede herkes kendi alanında en iyisini yapmaktadır. Ekspertizler nakliyatımızın çağrı merkezlerine gelen çağrılar sonrasında eşyaları incelemeye gitmektedir. Yapmış oldukları incelemelerde ekip sayısını belirlemekte ve eşyaların ihtiyaçları olan tüm ekipmanları da ekibe bildirmektedirler. Sonrasında taşınmanın yapılacağı araçlara ekipmanlar yerleştirilmekte ve ekipte araç içerisine binerek adreslere doğru yola çıkmaktadırlar. Yapılan planlar ile eşyalar toparlanmaya başlanılmaktadır. Öncelikli olarak sökülecek tüm mobilyalar elden geçirilmekte olup yanı sıra beyaz eşyalar ve antika değerine sahip eşyalar maksimum korumalar sağlayacak malzemeler ile ambalajlanmaktadır.

Ucuz nakliyat firması

İstanbul İzmit nakliye araçlarımız

Sadece birkaç gün içerisinde gerçekleşen taşınmalar ülkenin her noktasına gerçekleştirilmektedir. Zamanın değeri ekip tarafımızdan bilinmekte ve yeni adreslerine yerleşmek adına can atan eşya sahiplerinin üzerinden tüm yük alınarak onlara keyiflerini çıkarmaları bırakılmaktadır. Evden eve yapılan nakliyatlarda gidilecek mesafelerin kısa ya da uzun olması İstanbul İzmit nakliye için hiçbir şey ifade etmemektedir. Eşyaların taşınacağı araçlar seyahat için günler öncesinden hazırlanmaktadır. Aynı şekilde araçları kullanacak olan kişilerde mesafelerin uzunluğuna göre tek kişi ya da çift kişi olarak yola çıkmaktadırlar. Dinlenen ve seyahat için hazır olan araç şoförleri yolculuk esnasında eşyaların zarar görmemesi için gereken dikkati göstermektedirler. Tabiki öncesinde araçlara yerleştirilen eşyalar belirli düzenlerde yerleştirilmekte ve en ufak bir sarsıntıdan dahi etkilenmemeleri adına koliler ve eşyaların aralarına gerekli korumalar yapılmaktadır. Fiyatlarının daha uygun olması ve zaman kazanılması için karşılıklı taşınmalar yapılmaktadır. Eşya götürülen şehirlerden ters istikamete yapılacak olan taşınmalar günler öncesinden belirlenmektedir. Hangi tarihlerde o şehirlerde olunacağı ve ne tür hazırlıklar yapılacağı günler öncesinden belirlenmektedir. Bu sayede gereken hazırlıklar da yapılmakta ve zaman kaybedilmeden diğer eşyalarda toparlanarak taşınmaktadır.

İSTANBUL İZMİT Nakliyat ( Ev taşıma, Ürün Nakliyesi, Yük Taşıma, Komple Yük Nakliyatı, Kolili, Paletli Malzeme Nakliyesi )

Parça eşya taşımalarında da gereken özeni gösteren nakliyat olarak ağır nakliye hizmetlerinde de müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Özellikle de fabrikalarda kullanılan ağır iş makinaları, şahıslara ya da kurumlara ait piyanolar ekibimiz tarafından eski yerlerinden alınarak yeni yerlerine taşınmaktadır. Aynı araç içerisinde taşınan birçok parça eşyaların maliyetleri de uygun olmaktadır. Daha önceleri kargolar aracılığı ile taşınmakta olan eşyalara çok fazla ödemeler yapılmaktaydı. Buda nakliyeler için ayrılmış olan bütçelerin fazla olmasına neden olmaktaydı. Nakliyat hizmetlerinin kalitesini fark edenler artık daha uygun fiyatlara eşyalarını diğer şehirlere gönderme imkânı bulmaktalar. Yapılması gereken şey bilgisayarlarınızın ya da telefonlarınızın başına geçerek İstanbul İzmit nakliyeci çağrı merkezinde günün her saati hizmet sunan elemanlarımız ile görüşmektir. Yapılan görüşmelerde elemanlarımız tarafından gerekli olan sorular sorulacak ve alınan cevaplara uygun şekilde hazırlıklar yapılmaya başlanılacaktır. Belirlenen zamanlarda da eşyalarınızı taşımak için ekip kapınıza gelecektir.

İSTANBUL İZMİT ARASI NAKLİYECİ , İSTANBUL’DAN İZMİTE NAKLİYE, İSTANBUL İZMİT EV TAŞIMA, İSTANBUL İZMİT NAKLİYAT [ istanbul izmit nakliye firması, istanbuldan izmite nakliyat, istanbul izmit kolili, paletli ürün eşya yük taşıma firması ].

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir