İstanbul Nakliyat, İstanbul Ankara Nakliye

İstanbul Nakliyat

Nakliyat günümüzde her alana yayılmış ve en etkin bir şekilde sektör oldukça hızlı büyümektedir. İstanbul nakliyat olarak firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. İstanbul nakliyat olarak İstanbul merkezli kuruluşlu firmamız, İstanbul’ dan tüm ülke geneline yayılma göstermektedir. Firma olarak şube büyüme çalışması yapmakta olup ikinci şubemizi Ankara da açmış bulunmaktayız. İstanbul Ankara nakliyat çalışmaları günümüzde en önde olan iller arasındadır. İstanbul Ankara nakliyat çalışmalarını en etkin şekilde gerçekleştiren firmamız hiç bir ürün ayrımı yapmadan tüm nakliyat işlerini güvenli bir şekilde yapmaktadır.

 İstanbul nakliyat firması ve özellikleri nelerdir?

istanbul nakliye

İstanbul nakliyat firması olarak 30 araç ile nakliyat hizmeti vermekte olup, 50 kişilik idari, yönetici, şoför ve işçi kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Firmamızın resmi internet sitesi bulunmakta olup tüm araçlarımız ve hizmet politikamız online olarak da müşterilerimize sunulmaktadır. Her türlü nakliyat işlerine göre araçlarımız bulunmakta olup genelde modelli araçlar ile çalışmayı yeğlemekteyiz. Bu nedenle araçlarımız 2016 modeldir.

 İstanbul nakliyat firması ne tarz nakliye işlemleri yapmaktadır?

İstanbul ve Ankara merkezli nakliyat çalışması yapan firmamız evden eve nakliyat hizmeti, firma ürün nakliyatları, sebze ve meyve nakliyat hizmeti, araba nakliyatları başta olmak üzere her tarz nakliyat işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca her türlü soğuk zincir nakliyatı da yapmakta olan firmamız sektörde lider konumdadır.

İstanbul nakliyat firmasına ulaşım nasıldır ve alınan nakliyat işleri ne kadar zamanda teslim edilmektedir?

İstanbul nakliyat firmasına ulaşım firmamızın telefon numaralarından, internet sitemiz üzerinden ve şahsen şubelerimize gelerek irtibat kurabilirler. Firmamıza yapılan her türlü müracaatlar en hızlı şekilde değerlendirilmekte olup hemen müşterilerimize cevap vermekteyiz. Aldığımız nakliyat işlerini en kısa sürelerde varış noktalarına ulaştırmakta olup hızlı ve güvenli nakliyatın tek adresiyiz. En uç noktaya en geç 2 gün içerisinde ulaşım sağlamaktayız.

Posted in İstanbul Nakliyat and tagged , .

2 Comments

  1. İstanbul nakliyat hizmetinizden yararlnarak ev taşıma sayenizde hasarsız ve uygun fiyata gerçekleştirdik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir