İstanbul Şarköy Nakliyat

nakliye firması
İstanbul Şarköy Nakliyat

İSTANBUL ŞARKÖY Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Taşımacılık ve nakliyat yunanca “Logistikos” kelimesinden gelmekte olup “hesap kitap yapma bilimi”, “hesapta becerikli” anlamlarına gelir. Zira taşımacılık hesaplama ve doğru strateji isteyen bir iştir. Bu nedenle İstanbul Şarköy nakliyat olarak taşımacılığın ve nakliyenin gerektirdiği tüm unsurları entegre ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Taşımacılıkta edindiğimiz prensipler ise; hızlı yanıt, tutarlılık, beklentilerin maksimum seviyede karşılanması, taşımacılık kalitesinin optimum seviyede tutulması ve yaşam çevrim desteğidir. Prensiplerimizden asla taviz vermeyişimiz ve uygulama noktasındaki gayretimiz şüphesiz ki başarıyı da beraberinde getirmektedir. İstanbul Şarköy nakliyat ve taşımacılık alanında verilen gayretler neticesinde oluşturduğumuz vizyon ve misyonumuz güven üzerine kuruludur. İhtiyaç ve talep doğrultusunda yüklendiğimiz sorumlulukların bilincinde hareket etmemiz ise firmamızın en önemli düsturudur. Müşterilerin firmalardan talebinin her zaman siparişin teslim edilme süresi ve siparişin eksiksiz, sağlam olarak gerçekleştirilmesi olduğunun bilincinde olduğumuzdan bu konuları eksiksiz ve tam yapma gayretindeyiz. Taşımacılık yalnızca bir yerden bir yere eşya vb ürün nakletmek değil huzur, güven ve emek demektir. İş prensipleri bu standartlara bağlı kaldığı sürece kalite kaçınılmaz olacaktır.

Anadolu hisarı evden eve nakliyat
İstanbul Şarköy Evden eve nakliyat

İSTANBUL ŞARKÖY Nakliye – Ev,Ofis, Parça Eşya Taşıma

Taşıma İşleminde Firma Yükümlülükleri
Genel olarak nakliye ve taşımacılık talep eden müşterilerin kalitesizlikten kaynaklı maliyetlere tahammüllerinin olmadığı ve bu durumla karşılaşmak istemedikleri bilinmektedir. Bu nedenle  İstanbul Şarköy nakliye alanında sorumluluklarımızın ve bu sorumlulukların getirdiği olguların farkındayız. Gerek hizmet sektöründe gerek ise iş talep eden bireylerce taşımacılık ve nakliye hizmeti verenlerden ilk beklenti her zaman profesyonellik, saygınlık, güvenilirlik ve meslek ahlakı ilkelerine tam uygunluktur. İstanbul Şarköy nakliye alanında saygınlığa, güvenilirliğe ve meslek ahlakına tam sahip çıkışımızın bir sebebi de budur. Beklentilerin karşılanması yapılan işte daima her iki tarafa da fayda sağlayan bir unsurdur. Her iki tarafında üretilen işten memnun kalması, yapılacak iş için oldukça önemlidir. Bu nedenle Hizmet sağlayıcı olarak aldığımız tüm işlerde verilen sözlerin zamanında tutulmasına, güvenilirliğe, iletişime ve erişilebilirliğe oldukça dikkat etmekteyiz. Bu ve buna benzer alanlarda meydana gelebilecek olası problemlerin yaşanmaması firmamız adına da oldukça elzemdir. Her iki taraf için de geçerli olan bu ölçütler ve karşılıklı beklentilerin artarak devam etmesi profesyonel iş anlayışının daha doğru biçimde uygulanmasını ve yüksek standartları beraberinde getirecektir. Firmamız nakliye sırasında gözetimi altında bulunan eşyayı veya paketi yolculuk boyunca korumakla sorumludur. Eşyalarda veya paketlerde herhangi bir hasar ya da kayıp meydana gelmesi durumunda taşımacıların yükümlülükleri ulusal ticaret yasaları ile düzenlenir.

En İyi İstanbul Şarköy Nakliyat Firması

Yükleme ve Taşıma İşlemlerinin Gerçekleştirilmesi
İstanbul Şarköy eşya taşıma ve bu eşyaların yüklenme aşaması firmamızdan beklendiği gibi profesyonelce yürütülmektedir. Yükleme ve boşaltma süresince yumuşak taşıma işlemleri, diğer kutuların aşırı yüklenmesinden kaynaklanan baskılara maruz kalmaması, nakliye süresince çarpma ve sarsıntı oluşmamasına dikkat edilmesi oldukça önemlidir. İşlemlerin profesyonelce yürütülebilmesi için gözetilmesi gereken bazı maddeler vardır. Bunlar; Müşterilerin ambalajlama talebinin olup olmaması, yükleme aşamasındaki ve yol süresince maruz kalınabilecek tahmini hava sıcaklığı, nemlilik, ürünlerin birim çevresinde olması gereken hava miktarı, ambalaj kullanılmasına karar verilmişse kullanılan ambalajın dayanıklılığı, taşımacılığın ve tüm bu sürecin maliyeti, bulunabilirliği, bu süreçte alıcının talepleri, grafikler, etiketleme, nakliye ücretlerinin belirlenmesi ve taşıma işlemi başlatılmadan bir karara varılması ve Ülke mevzuatıdır. Bu ve buna benzer maddelere dikkat edildikten sonra kaliteli ve istenilen doğrultuda bir taşımanın gerçekleştirilebilir. İstanbul Şarköy eşya taşıma ve nakliyecilik hizmetleri gerekli mevzuatın uygulanmasıyla yürütülmektedir. Bu nedenle firmamız hem müşterileri taleplerini hem de taşıma sürecinin kontrolünü daima sağlamaktadır.

ümraniye evden eve nakliyat
İstanbul şarköy ev taşıma

Müşteri talebi doğrultusunda gerekli anlaşmaların yapılmasının hemen ardından taşınması istenilen ürünlerin ya da eşyaların alınması ve araçlarımıza yüklenmesi sağlanmaktadır. Yükleme aşaması ve taşınacak yerin uzaklığına göre gerekli tedbirler ve önlemler alındığında aracımız eşya yönlendirmesine hazır hale getirilmektedir. Daha sonra müşteri ile anlaşılan süreye riayet edilmeye çalışılarak aracımız yola çıkartılarak güvenli bir biçimde sorumluluğunu aldığı eşyaları teslim etmek üzere varış noktasına gitmektedir. Varış noktasında eşyaların yüklenmesinde uygulanan prosedürlere aynen uyarak eşyalar profesyonelce araçtan indirilir. Daha sonra müşteri ile yapılan anlaşmaya bağlı olmak koşuluyla eşyalar götürülmek istenilen yere taşınır. Bu süreçte eşyaların korunması, taşıma kalitesi, güler yüz ve samimiyetin verdiği kaliteli sonuç her iki tarafı memnun edeceğinden üstlenilen sorumluluk başarılı bir biçimde yerine getirilecektir. Taşıma işlemine başlamadan önce tüm konuların konuşulması her iki taraf için de şeffaf ve tatmin edici bir işin uygulanması açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimizden firmamız adına beklentimiz bu süreçte bizlerden istenilen işin ve kalitenin, süreç boyunca oluşabilecek problemlerin ve buna benzer durumların işe başlanmadan anlaşma sağlanırken firmamıza iletilmesidir. Böylece bizden beklentilerinizi ve sürecin nasıl yürütülmesini istediğinizi çok iyi bildiğimizden müşteri memnuniyetiyle sonuçlanan güzel işler yapabiliriz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bize taleplerinizi doğrudan ileterek ulaşmanızdır. Anlaşma sürecinden sonra taşıma işleminin konuşulduğu gibi yürütüleceğinden emin olabilirsiniz.

En iyi İstanbul Şarköy nakliyat hizmetimiz ile ev, ofis, iş yeri, kolili vb. tüm malzemeleriniz için nakliye hizmetimiz mevcuttur. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizleri arıyabilirsiniz.

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir