Kadıköy Nakliyat

Güvenli & Hızlı &  Ekonomik ve Profesyonel

nakliye şirketi

Taşıma hem emek hem de deneyim isteyen bir iştir. Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Müşteri beklentilerini karşılayabilecek ekipmana, çalışana ve donanımlı araçlara sahibiz. Kadıköy nakliyat kapsamında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Eşyaların zarar görmemesi amacıyla tercih ettiğimiz ambalaj malzemelerimizin tamamı birinci sınıf kalitededir. Mevcut düzenin bozulup yeni bir düzenin kurulması bir hayli yorucu ve sinir bozucudur. Firmamız bu süreçte yanınızda olmayı hedefleyen iş yükünüzü en aza indirmeyi hedefleyen bir firmadır. Taşıma öncesi eşyalarınızın de-monte işlerini taşınma sonrası da montaj işlerini yapabilecek deneyimli çalışanlarımız vardır. Bu işlemler için ekstra bir ödeme yapmak durumunda kesinlikle değilsiniz. Firmamız hizmetlerini incelediğiniz zaman ne kadar planlı ve program faaliyet gösterdiğimizin anlayabilirsiniz. Firmamız çalışanlarının tamamı büyük bir titizlik ve özveri ile faaliyet göstermektedir.

Nakliye

Kadıköy nakliyat

Firmamızdan hizmet almaya karar verdikten sonra ön görüşme yaparak durum tespiti yaparız. Kadıköy nakliyat alanında hizmet veren firmamız ön görüşme sırasında eşyalarınızın paketlenme durumuna, eşyalarınızın miktarına ve hacmine, eşyalarının bulunduğu ve teslim edeceğimiz kata bakarak belli bir program yapılmaktadır. Program içerisinde eşyalarınıza uygun araç tayini, çalışan sayısı ve taşıma şekli belirlenir. Eşyalarınızı paketlemek için zamanınız yoksa firmamız bunu önceden belirleyerek size stresten uzak bir taşıma süreci sunar. Aynı gün içerisinde eşyalarınızın paketlemesi, de-monte işlemi, araca yüklenmesi, araçtan indirilmesi ve montaj işleri yapılır. Bu süreçte çalışan sayımızı fazla tutarak aynı günde hem taşınıp hem yerleşmesine yardımcı oluruz. Firmamız hasarsız taşıma konusunda sektörde bilinen bir firmadır. Firma olarak bu garantiyi verdiğimiz müşterilerimiz kimi zaman taşıma sırasında eşyalarının hasar göreceğinden korkar. Bu durumda devreye sokacağımız sigortalı taşımacılık hizmetimiz endişelerinizin sona ermesi için yeterli bir hizmettir.

Kadıköy’de eşya paketleme ve taşınmasından bir kaç görsel ;

Ataşehir nakliye

Piyasada faaliyet gösteren birçok nakliyat firması vardır. Dolayısıyla seçim yaparken doğru firmayı seçme konusunda endişeler yaşayabilirsiniz. Kadıköy nakliyat alanında hizmet gösteren firmamız sektörde kaliteli hizmetleri ile ön plandadır. Bu yüzden de güven konusunda kesinlikle endişe etmemelisiniz. Nakliyat hizmeti almaya karar verdikten sonra firma konusunda yakın arkadaşlarınızdan yardım alırsınız. Deneyimlerini paylaşan arkadaşlarınızın tercih ettiği firma sizin için de iyi olabilir. Firmamız yakın arkadaşlarınızdan en az birinin hizmet aldığı kurumsal bir firmadır. Firmamızda bilgi alabileceğiniz bir danışmanımız, fiyat sorabileceğiniz bir yetkili çalışanımız vardır. Firmamız hizmetlerinin detayları hakkında sorular sorabilir, aşağı yukarı bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Nakliyat fiyatımızı belirleyen unsurların başında taşıma şekli ve mesafe yer alır. Asansörlü taşımacılık sisteminin ücreti diğer taşımaya göre daha pahalıdır. Fakat piyasada faaliyet gösteren birçok firmaya göre daha uygundur.

Firmamız nakliyat sorunlarınıza ekonomik çözümler sunan bir firmadır. Gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilir, eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde teslim edebilirsiniz. Kadıköy nakliyat alanında hizmetlerine hız kesmeyen firmamız her türlü yeniliğe açıktır. Teknolojiye ayak uyduran hizmet anlayışı sayesinde her müşterimizi memnun edecek hizmetlerimiz vardır. Tercih ettiğimiz taşıma ekipmanlarımızda kalite her zaman önceliğimizdir. Kaliteli bir taşımacılık arayışında iseniz firmamızın ismini mutlaka duymuşsunuzdur. Taşıma sırasında kullandığımız ambalaj malzemelerimizin tamamı eşyalarınızı ciddi anlamda korumaya yöneliktir. En ufak bir sarsıntı bile eşyalarınız bulunduğu yerden kımıldamaz. Eşyalarınıza en az sizi kadar değer veren firmamıza eşyalarınızı teslim ederken kesinlikle endişe etmeyin. Firmamıza teslim ettikten sonra eşyalarınızın tüm sorumluluğu firmamıza aittir. Çalışanlarımızın tamamı alanında usta kişilerdir. İşlerini severek yapan özverili ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere hedeflediğimiz hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Kadıköy Parça Ev Eşyası Taşıma

parça eşya nakliye fiyatlarıKadıköy bölgesinde ve İstanbul’un diğer semtlerinde parça eşya nakliye hizmetlerinizde firmamız sizlere küçük kamyonetler ile hizmet vermektedir. Kamyonet hizmetinin yanında eleman desteği ve eşyaları paketleme hizmetinide beraberinde sunmaktadır. Örnek verelim Kadıköyden Ümraniye bölgesinde parça ev eşyanız var ve uygun maliyetli bir yol arıyorsunuz. Tam bu aşamada firmamız devreye giriyor ve küçük kapalı kasa temiz bir nakliye aracınızı kapınıza elemanları ile beraber gönderiyor taşınacak eşya ambalajlanması yapıldıktan sonra titiz bir şekilde araca yüklenip taşınacağı adrese doğru yola çıkıyor ve yüklendiği gibide indiriliyor. Kadıköy bölgesinde tüm parça eşya ( masa, sandalye, gardrop, koltuk ve takımı, şifonyer, ayakkabılık, tv ünitesi, yatak, baza, kolili malzeme vb. tüm eşyalarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KADIKÖY Parça Eşya Nakliyesi – Kadıköy Parça Eşya Taşıma – Parça yük nakliye hizmeti uygun fiyat

 

1 =) Kadıköy nakliyat olarak sunduğumuz hizmetler ?

2=) Süreç nasıl ilerliyor ?

Ve nakliyat alanında tüm detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  • 1 =) Kadıköy bölgesinde evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyesi, parça ev eşyası taşıma, kolili tarzı malzeme nakliyesi, şehir içi nakliye, eşya ve yük nakliyesi, masa, gardrop, koltuk takımı vb. parça eşya taşıma ve montajı gibi hizmetleri bu bölgede ve İstanbul genelinde sunmaktayız.

  • 2=) Kadıköy nakliyat süreci şu şekilde işlemektedir. Sizler bizi aradıktan sonra taşınacak olan eşya görselleri WhatsApp yolu ile bize atarsınız sonrasında eşyanın taşınacağı kat, asansör varmı, araca yürüme mesafesi varmı bu bilgileri tarafımıza aktarırsınız ve firmamız taşıma için personel ayarlamasını yapar ve eşyalarınızı paketler ve sorunsuz bir nakliyat hizmetini size en iyi ve en uygun fiyatlar ile sunar.

kadıköy nakliye , kadıköy nakliyat , kadıköy nakliyeci , kadıköy ev taşıma , kadıköy parça eşya taşıma , kadıköy evden eve nakliyat , kadıköyde nakliyeci , kadıköy ucuz nakliyat , kadıköy taşımacı , kadıköy yük nakliyesi , kadıköy eşya nakliyesi , kadıköy nakliyat firmaları , kadıköyde nakliyatçı , kadıköy nakliye iletişim

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir