Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık Nakliyat

Aykul Nakliyat hizmetlerinden biri de Kavacık evden eve nakliyat hizmetleridir. Aykul Nakliyat’ın Kuruluş gayesi olarak sürdürdüğü hizmetlerinin en kapsamlı ve en düzeyli şekilde yürütüldüğü ilçelerden biri de Kavacık’tır. Kavacık evden eve nakliyat işlerinin yürütülme süreci müşterinin nakliyat işlerini Aykul Nakliyat’a yaptırmak için firma telefonlarını aramasıyla başlamaktadır.

Ev taşıma firması

Kavacık evden eve nakliyat

Müşteri isterse görüşme için firma bürolarına yüz yüze görüşmek için de gelebilmektedir. Bu konuda müşterinin tercihi önemlidir. Müşteri ile firma yetkilileri arasında anlaşma sağlandığı taktirde Kavacık evden eve nakliyat işlerinin başlatılması için harekete geçilmektedir. Firma yetkililerinin müşterinin bulunduğu ve nakliyatın yapılacağı adrese giderek ekspertiz çalışması yapması başlatılan hareketin ilk adımıdır.

Ekspertiz çalışması eşyaların sınıflandırılması ve nakliyat aracının tipine karar verilmesi için önemlidir. İstanbul nakliyat olarak ekspertiz çalışması sayesinde taşınması zor ve ağır eşyaların gerekirse parçalarına ayrılarak montaj yerlerinden sökülmesi işlemlerini kapsamaktadır. Büyük ve ağır eşyalar parçalara ayrıldıktan sonra taşıma sırası belirlenerek araçlara en uygun şekilde taşınabilecekleri şekilde istiflenmektedirler. Bu işlem yapılırken Aykul Nakliyat’ın Kavacık evden eve nakliyat işlerinde tecrübeli ve çalışkan personeli büyük bir özveri ve dikkat ile çalışmaktadırlar.

Yüksek performansları sayesinde tüm nakliyat işlerinin yapılması gibi ekspertiz ve paketleme işleri de kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Kavacık evden eve nakliyat işlerinin yürütülmesinde paketleme ve ekspertiz çalışmalarının sonunda eşyaların taşınması işlerine başlanmaktadır. Eşyalar taşınırken eşyaların taşındığı binanın, dairenin konumu, bulunduğu kat ve diğer tüm çevresel etmenler dikkate alınarak azami bir dikkat ve gayret ile eşyalar taşınmaktadır. Eşyaların taşınmasının insan gücü ile mümkün olmadığı yükseklikteki binalardan veya merdiven boşlukları dar apartmanlardan eşya taşınma işlemleri gerekli tüm ekipman kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Bu nedenle kurulduğu günden beri meslek kazası bağlamında çalışanları ve müşterileri aleyhinde gelişmiş herhangi bir olumsuzluk yoktur. Oluşabilecek her türlü kaza ve zarar riskine karşı müşterilere gerekli yasal güvenceler verilmektedir. Ancak herhangi bir zarar ve mağduriyetin oluşmaması için de büyük çaba gösterilmektedir. Eşyalar uygun alet ve ekipman ile binalardan taşındıktan ve araçlara uygun şekilde yüklendikten sonra taşıma esnasında aracın hareketinden kaynaklanan herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için tüm tedbirler alınmaktadır.

Diğer hizmetlerimize Göz Atmak İçin Altta Bulunan Linkleri Ziyaret Edebilirsiniz :

İSTANBUL ANKARA NAKLİYAT AMBARI – Koli Taşımacılığı – İstanbul Bursa Nakliyat – İstanbul Çanakkale Nakliyat

Hizmet almak istediğiniz bölgenin üzerine tıklayarak alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Posted in İstanbul Nakliyat and tagged , .

One Comment

  1. kesinlikle nakliye işinde çok iyi bir firma. Hatta önereceğim tek firma diyebilirim. Mümkün olduğunca hızlı ve titiz çalışan bir nakliye firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir