Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Nakliyat

Nakliyat sektöründe son model araçlarla hizmet veren Levent Evden Eve Nakliyat şirketi, şehirlerarası, şehir içi, ambar, kargo, fabrika ve evden eve nakliyat hizmetleri ile en iyi hizmeti vermektedir. Günümüz şartlarında hızlı ve pratik bir şekilde nakliyat işleri için, işin uzmanı şirketlerle çalışmak en iyi verimi almak için önemlidir.

 

 Evden Eve Taşıma İşleriniz Emin Ellerde

Evden eve taşınma işlerinde, en çok şikâyet edilen mesele, eşyaların kırılmasıdır. Zarar gören eşyalar, taşınma işinde zarara yol açmaktadır. Genellikle işi bilmeyen ve evden eve nakliyat işini meslek edinmemiş kişilerin yaptığı taşıma işlerinde, eşyaların zarar görme olayı sıkça rastlanan olaylardandır. Bu nedenle Levent Evden Eve Nakliyat işlerini tercih etmek daha doğru olur. Hızlı ve pratik ev taşıma konusunda son derece etkili olan elemanlar, en iyi hizmeti vermektedirler.

Yenibosna nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Ev Taşıma

Ekspertiz hizmeti ile taşınacak eşyalar için gerekli olan kapalı kasa araç tespit edilmektedir. Paketleme işi için gerekli olan malzemeler ve paketleme işleminin sırası tespit edilir. Asansörün hangi pencereye uygun olduğunu tespit etmek de önemli konular arasındadır. Ön kısmı boş olan bahçe ve boş alanlar, asansör için önemlidir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, eşyalar sigortalanır.

 

Levent Nakliye Fiyatları

Paketleme işi için tecrübeli elemanlar tercih edilmektedir. Yanlış paketleme, eşyalara zarar vereceğinden, bu işte uzman elemanlarımız öncelikli tercihimizdir. İşinde profesyonel yöntemler kullanan uzman ekipler, kırılan eşyalar için özel paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Hassas eşyaların paketlenmesi de oldukça önemlidir. Sağlam eşyalar için jelatin kaplama işlemi uygulanmaktadır. İstanbul nakliyat hizmetleri olarak Levent Evden Eve Nakliyat, eşyaların paketleme işini bitirdikten sonra, yüklemeye geçmektedir.

 

Eşyaların Yeni Adrese Taşınması

Eşyalar yeni adrese taşınırken öncelikle asansörün sağlam bir şekilde kurulması gerekir. Bu işte uzman olan Levent Evden Eve Nakliyat elemanları, asansör için geniş alanı seçerler ve eşyanın çıkacağı yeri tespit ederler. Eşyalar, sağlam ve dayanıklı eşyalar öncelikli olmak üzere, sırayla aşağı indirilmeye başlanır. Hızlı ve pratik olan asansör ile en ağır eşyalar bile çok rahat bir şekilde indirilmektedir. Beyaz eşya ve koltuklar öncelikli iner ve araca istiflenir. Daha sonra kırılan eşyalar özenle üst kısma istiflenir. Aynı şekilde, eşyalar yeni adreste taşıma işlemi gerçekleşir. Ev içerisinde eşyaların yerleştirilmesi için bayan eleman temin edilmektedir.

Posted in Nakliyat and tagged , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir