Levent Nakliyat

Levent nakliyat, gelişen teknolojiye ve çoğalan ihtiyaçlara göre kendini sürekli yenilemektedir. Çalışanlar sürekli denetim altındadır. Hiçbir aksiliğin yaşanmasına izin verilmemektedir. Eşyalar özel paketleme ve ambalaj sistemi ile taşınmaktadır. En önemli hizmetlerin başında paketleme gelmektedir. Paketleme işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Paketleme işlemi çok iyi yapıldığından eşyanın kırılması, çizilmesi, ezilmesi ve kirlenmesi gibi ihtimaller ortadan kalmaktadır. En kaliteli araçlar ile sorunsuz hizmet garantisi sunmaktayız. Müşteri isteğine göre araçlarımız bulunmakta olup araç sıkıntısı yaşanmamaktadır. Levent nakliyat sunduğu kaliteli hizmet sayesinde herkesin ilk tercihi haline gelmektedir.

Levent Nakliye – Şehir İçi Nakliyat

Levent nakliyat, titiz, eğitimli eleman kadrosu ve geniş kapsamlı paketleme materyalleri ile işinde en iyisi olmayı başarmıştır. Levent nakliyat, evden eve taşımacılık sektörünün yanında ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik kasa taşıma hizmetini Levent genelinde yapmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini ise İstanbul ve Türkiye genelinde ilden ile tüm şehirlere nakliyat hizmeti vermektedir. Levent nakliye, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sıfır hatayla ev taşıma gerçekleştirmektedir. İş yeri taşımacılığında özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Zamanı en iyi şekilde değerlendirip, eşyaları ve makineleri en güvenilir taşıma şekilleri ile taşımaktadır. Hemen hemen her kesimin beklentilerini karşılayabilecek güce ve kapasiteye sahiptir. Bu gücü çağın yeniliklerine ayak uydurmasından almaktadır. Donanımlı araç filolarına sahiptir. Her türlü tecrübeye sahip işinde uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Levent Nakliyat Firması

Levent Nakliye, işinde uzman ekibi ile profesyonel olarak evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Eşya taşımacılığında kendimizi müşterinin yerine koyup, ona göre hareket etmekteyiz. İnsanlar zorluklar ile elde ettiği eşyalarına hiçbir zarar gelmesini istemez. İşinde uzman olmayan insanların yaptığı taşıma sonucunda da mutlaka eşyalar zarar görmektedir. Bu da evi taşınan kişi tarafından son derece can sıkıcı bir durumdur. Biz bunlara engel olmak için taşıma yapacağımız ev eşyalarını sigortalatıp en ufak zararı dahi ödemekteyiz. Eşyalarınız, anlaşma yapıldığı andan itibaren firma güvencesi altına alınmaktadır. Sigortasız taşıma yapılmamaktadır. Her taşıma için sözleşme yapılmaktadır. Levent nakliye, taşımacılık sektöründe, hızlı güler yüzlü ve uygun fiyat politikası ile 7/24 evden eve hizmet sunmaktadır.

Levent nakliye, müşterilerimizin değerli eşyalarını özenle taşıyıp değerine uygun sigorta yapmaktadır. Taşıma aşamalarına müşterilerimiz ile birlikte müşteri isteğine göre karar vermekteyiz. Levent nakliyat olarak siz müşterilerimizden gelen nakliye taleplerinin karşılamak için, nakliyat konusundaki sorularınıza cevap vermek için güler yüzlü müşteri temsilcileri ile günün 24 saati iletişime geçme imkanı tanımaktadır. Hizmette kaliteyi hedef alıp müşterilerimizin aldığı hizmeti en sağlıklı alması için sürekli kendini yenilemektedir. Gelişen teknolojileri başarılı bir şekilde uygulayarak, uygulama ve hizmet aşamasında müşterinin eşyasını ve huzurunu koruma altına almak adına personelleri sürekli eğitime tabi tutmaktadır.

şehirler arası nakliyat iletişim
Levent Nakliyat İletişim

Levent Nakliyat – Ev, Ofis, İş Yeri ve Eşya Yük Taşıma Hizmetleri

Levent nakliyat olarak dilediğiniz tarih ve zaman diliminde baştan sona kusursuz taşıma hizmeti sunmaktayız. Levent nakliye taşıma sürecini %100 sorunsuz ve en kısa sürede tamamlamaktadır. Nakliyat ücreti müşterinin sahip olduğu eşyalar, ürünlerin taşınacağı kat sayısı, yeni adrese kaç kilometre mesafede olduğu gibi bazı hesaplamalar sonucunda belirlenir. Siz müşterilerimize en uygun fiyatlar sunmakta olup, ekibimiz profesyonel kadrolardan oluşmaktadır. Eşyaların sökülmesinde, kurulmasında ve taşınmasında gerekli ekipmanları kullanılıp eşyalara zarar vermeden eşyaların gereği gibi sökülüp, kurulmasını amaçlamış durumdayız. Sizlere sunulan son teknoloji taşıma koşulları sayesinde eşyalarınıza en ufak zarar gelmesini engellemekteyiz. Vaat edilen zaman diliminde taşınmanız en temel hedefimizdir. Bunu sağlamak adına plan yapıp işi zamanında bitirme güvencesi vermekteyiz. Her müşterinin eşyası bizim için çok değerlidir. Eşyaların içeriğine, ne yapıda olduğuna bakmadan en üst düzey paketleme ve ambalaj ile eşyalarınızı koruyup, muhafaza etmekteyiz. Levent nakliyeci hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bunun sebebi sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak adınadır. Sizlere birkaç soru sorup, sizlerden aldığımız bilgilere göre taşıma hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızı yerinde kontrol edip sizlere en uygun fiyatı sunmaktayız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanınca müşteri ile aramızda tüm şartları belirtecek şekilde sözleşme yapmaktayız. Şehirlerarası yapılan tüm nakliye işleri sigortalıdır. Taşıma konusunda söz verilen sürede taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yani amacımız güvenli ve kaliteli hizmeti işinde uzman ekibimiz tarafından uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktır. Levent nakliyeci hizmeti günümüzde en pratik ekipmanlara sahip ve garantili hizmet olarak anılmaktadır.
Levent nakliyat hizmetinde eşyaların sökülüp kurulumuna son derece önem verilmektedir. Mobilyalar sertifikalı marangoz personeller tarafından yapılmaktadır. Taşıma süreci bittiğinde mobilyaların tamamı kurulu çalışır bir vaziyette müşteriye teslim edilir. Beyaz eşyalar firma personelleri tarafından sökülür ambalajlanır ve yeni eve tesisat işlemleri yapılır. Elektronik eşyalar elektrikçi personeller tarafından sökülerek özel kutulama sistemi ile yeni eve taşınır ve yeni evde kurulumu yapılarak test edildikten sonra müşteriye teslim edilir. Müşterinin kırılacak eşyaları havalı pıt pıtlara özenle sarıldıktan sonra kolilere veya yuvarlak fıçılara yerleştirilip mutfak raflarına konulur. Giysiler portatif dolaplar ile askılı bir şekilde taşınır ve hiçbir kıyafetin kırışmasına izin vermez. Levent nakliye olarak araçlarımız, nakliyeye uygun donanıma sahip olup, üst model kamyonlardan oluşmaktadır. Mevsim koşullarına göre hem açık hem de kapalı kasa araç filomuz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti için en ufak ayrıntıyı bile düşünüp size en iyi hizmeti sunmak asıl amacımızdır.

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir