Nakliye Ambarı

Şehirler Arası Nakliyat Ambarı

Gün geçtikçe yenilenen teknoloji, birçok şirketin takip ettiği ve bünyesine katarak hizmetlerini üst seviyeye çıkardığı vazgeçilmez bir unsurdur. Teknolojide yaşanan bu yenilikleri kullanarak müşterilerimize üst düzeyde kaliteli ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet sunan nakliyat ambarı şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta öncü firmalardan birisidir. Eşyalarınız sizin için yük olmasın. Biz sizin yerinize sırtınızdaki bu yükü üstlenmekteyiz. Zahmetli bir olduğu kadar profesyonel yapılmayan nakliye işlerinde eşyalarınızın zarar görmesi de en büyük sorunlardan biridir. Bu sebeple işini düzgün yapan firmamız eşyalarınızın güvenliği için en doğru adres olacaktır.

Firmamız Şehirler arası nakliyat ambarı işleriniz için komple yük nakliyesi, parça yük nakliyesi, ev eşyası nakliyesi, parsiyel yük nakliyesi, parça ev eşyası nakliyesi, paletli malzeme nakliyesi, kolili malzeme nakliyesi, tablo, elektrik, jeneratör, inşaat malzemeleri ve özel şehirler arası nakliyat ve ambar hizmetleriniz için bir telefon kadar uzaklıktayız.

parsiyel yük nakliyesi

Nakliyat ambarı

Doğru yapılmayan bir nakliye işleminde karşılaşabileceğiniz olası durumları şu şekilde sıralayabiliriz. Planlanan saatten geç taşıma işleminin başlaması, anlaşılan fiyat dışında ekstra masrafların çıkması, merdiven boşluğunda taşınan eşyaların sağa-sola çarparak zarar görmesi, doğru paketleme yapılmayıp eşyaların çizilmesi veya kırılması. Profesyonel hizmet veren nakliyat ambarı nakliye hizmetimiz ile bu tip sorunlarla karşılaşmaz ve gönül rahatlığı içinde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık, ambar hizmeti, ofis taşıma, piyano taşıma, para kasası taşıma, sahne sistemleri ve evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra İstanbul’daki fabrika ve işyerlerinizde bulunan ağır tonajlı makine ve malzemelerinizi uygun nakliye araçlarımız ile ilden ile taşımaktayız. Dilediğiniz takdirde eşyalarınızı kamera sistemleri bulunan hijyenik ve havalandırmalı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Taşınması gereken tüm malzemeleriniz için öncelikle sizin talepleriniz göz önünde bulundurularak bir plan dahilinde hareket etmekte ve siz müşterilerimizi zora sokacak durumlarda kaçınmaktayız.  Aynı güzergâh dahilinde parça eşyalarınızı diğer müşterilerimizin eşyaları ile birlikte karıştırmadan taşıyarak fazla masrafa girmenizin önüne geçmekteyiz. Piyano taşımacılığında özel nakliye araçları ve tecrübeli personelimiz ile gerekli önlemleri alarak piyanonuzu herhangi bir zarar vermeden taşımaktayız. Aynı şekilde para kasalarınızı da az sayıda işini bilen personelle güvenli bir şekilde nakil etmekteyiz.

Geniş araç filomuz, malzeme sökümü ve montajında kalifiyeli personelimiz, tecrübeli nakliye personelimiz, kaliteli paketleme malzemeleri ve de asansörlü sistemlerimiz, nakliye ambarı ve taşıma hizmetlerimiz ile uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.