Parsiyel Taşımacılık

Yük taşıma işlemlerinde, güvenli taşıma, uygun fiyat ve zamanında teslimat, en önemli konulardır. Parsiyel Yük Nakliyesi hizmetlerinde aradığınız mükemmel ve etkili hizmet anlayışını, sizler için sunmaktayız. Nakliyat sektöründe ekonomik taşıma sistemi olan parsiyel yük nakliyesi, hızlı ve pratik taşıma hizmetidir. İki mesafe arasında gerçekleştirilen nakliye hizmetinin, onlarca kişi arasında bölüştürülmesi sonucunda gerçekleştirilen ekonomik nakliye hizmetidir. Bu taşıma sisteminde de, diğer sistemlerde olduğu gibi, içi köpüklü kutularda, hassas eşyaların ambalaj işleminin gerçekleştirilmesi, çok önemli bir husustur. Kırılabilecek eşyalarınız için özel istifleme sistemi kullanılmaktadır.

parsiyel yük nakliyesi

Bu taşıma sisteminden faydalanmak için bizimle irtibata geçtiğiniz zaman, gideceği adresi tam olarak bildirmeniz gerekir. O adres üzerinde parsiyel taşıma yapan aracımızı tespit ettikten sonra, o güzergah üzerinde hangi noktada indirilecekse, ona göre araca yerleştirme işlemi yapmaktayız. Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, en son indirilecek eşyalar, ilk önce yerleştirilir. Bu işlemde, yine eşyanızın hassasiyetleri göz önüne alınmaktadır. Araçlarımız kapalı kasa araçlardır. Süspansiyon sistemleri son modeldir ve eşyaları sarsmadan taşımaktadır. Şoförlerimiz için gerekli olan SRC ve benzeri belgeler tamdır. Bu nedenle trafikte rahat bir şekilde hareket etmekteyiz. Tamamen kurumsal bir mantıkla hareket ediyoruz. Bu nedenle, nakliyat hizmetimize rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 

Bu sistemin en önemli yanlarından biri ekonomik olmasıdır. Bir güzergah üzerinde farklı noktalara eşya dağıtan bir araç, çok daha ekonomik olacaktır. Kişi başına düşen yakıt miktarı çok çok azalacaktır. Bu nedenle, parsiyel taşımacılık fiyatları kategorisi, diğer nakliye kategorilerine göre, en çok tercih edilen taşıma işlemidir. Taşınacak eşyalarınız küçükse, parsiyel taşıma sistemi, sizin için en iyi seçenek olacaktır. Bu sistemde, eşyalar yüklenirken özel bir liste yapılır. Bu işlem için özel bir liste yapılır. Bu listeye göre eşyaların dağıtımı gerçekleştirilir.