Şehirler Arası Nakliyat

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti veren firmamız ev, ofis eşyalarınızın güvenle taşınması konusunda kendini sürekli geliştirmektedir. Bir yerden bir yere taşınmak zahmetli bir iştir. Biz firma olarak sizin için bu zorluğu üstleniyor ve eşyalarınızın değerini bilerek nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz eşya taşıma işleminde kullanabileceğimiz birçok malzeme, tecrübeli ekibimiz ve nakliye araçlarımız ile kesintisiz ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.istanbul nakliye

Şehirlerarası nakliye firmaları arasında, gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde eşyalarınız garanti kapsamında olup zarar görmeden taşınması için gereken özeni göstermekteyiz. Nakliye talep ettiğiniz zaman dilimi göz önünde bulundurularak, eşyanızın miktarına uygun nakliye aracımızı ve gerekli personel sayısını taşıma günü adresinize yönlendirmekteyiz. Eşyanın taşınacağı kat sayısına göre asansör kullanımı gerekebilir. Bu durumda asansör ilgili katın bulunduğu balkon ya da pencere kenarına yerleştirilir. Öncesinde taşınacak eşyalarınızın paketleme işlemi yapılır. Bu işlem eşyalarınızı çizilmeye ve darbelere karşı amaçlıdır. Çamaşır makinası ve bulaşık makinanızın su giriş ve gider hortumları sökülerek baloncuklu poşet ile sarılır. Koltuk takımları, dolaplarınız, sehpalar, buzdolabı, çerçeve ve tablolarınız özenle baloncuklu poşet ile sarılır. Gardırop, dolap ve yatak gibi sökülmesi gereken mobilyalar mobilya ustalarımız tarafından sökülerek her parçası sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Elektronik eşyalarınızda aynı şekilde paketlenerek taşınma işlemi gerçekleştirilir. Özellikle kırılacak durumda olan önceden kolilenmiş mutfak eşyalarınız itina ile taşınır. Tüm bu işlemler titizlikle yapılır. Asansörlü sistem ile zaman kaybına mahal vermeden güvenli bir şekilde tüm eşyalarınız nakliye aracına yerleştirilir. Nakliye araçlarımız eşya miktarına göre belirlendiği için tam dolu bir şekilde istiflenir ve hareket esnasında sallanma, düşme gibi durumlar ortaya çıkmaz.

nakliyat ambarı

Şehirler arası nakliyat

Yeni adresinize nakledilen eşyalarınız aynı şekilde asansör yardımıyla daire içerisinde uygun odalara yerleştirilir. Çamaşır makinası ve bulaşık makinanızın bağlantıları yapılır. Sökülen mobilyalarınızın montaj işlemi gerçekleştirilerek nakliye işlemi tamamlanmış olur. Müşterilerimize tavsiyemiz nakliye ihtiyacında önce nakliye firmaları araştırılmalı, şehirlerarası nakliyat fiyatları incelenmeli, profesyonel ekibe sahip, yeterli donanımı bünyelerinde bulunduran ve kaliteden ödün vermeyen firmaları tercih etmeleri önerilir.