Pendik Eve Eve Nakliyat

Pendik Nakliyat

Nakliyecilik mesleğini meslek edinen ve söz verdiği saatte nakliye hizmetleri veren Pendik Evden Eve Nakliyat hizmetleri, müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Nakliye işleri olarak parsiyel nakliyat ve ambar hizmetleri gibi hizmetler de verilmektedir. Şehirlerarası nakliye işinde, liman, fabrika ve ambarlardan taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eşya, gıda, sebze ve sanayi malzemelerini nakliyesi için özel araçlar tahsis edilmektedir. 7/24 müşteri hizmetleri ile aradığınız hizmeti sunmaktadırlar

 

Evden Eve Nakliyat İşi Özen İster

Evden eve nakliyat işi, bu işi meslek edinmiş kurumlar tarafından yapılması en uygun olanıdır. Bu işi meslek edinmemiş olanlara evden eve taşıma işinin verilmesi, büyük aksaklıklara neden olacaktır. Bu nedenle bu işi meslek edinmiş olan Pendik Evden Eve Nakliyat firmalarıyla çalışmak uygun olacaktır.

Ev taşımacılık bostancı bölgesi

Ekspertiz

Evden eve nakliye işi için firmamızı aradığınız zaman, öncelikle ekspertiz görevlendirilir. Bu ekspertiz, evinizi inceler ve eşyanıza göre aracı, asansörün ne tarafa kurulması gerektiği gibi meselelerin ön keşif işlerini düzenler. Eşyalarınız taşım süresince sigortalanır.

 

Paketleme

Eşyanıza uygun araç ve asansör gibi meseleler çözüldükten sonra, eşyalarınız özenle paketlenmeye başlar. Kırılgan hassas eşyalar için, içi köpüklü kutular temin edilir. Asansörle inecek eşyalar tespit edilir ve nasıl indirileceği hesaplanır. Asansör için, önü bahçe veya park olan pencereler, balkonlar tercih edilir. Asansör kurulunda, asansörün dik olması, duvara iyi dayanması ve eşyaların iniş çıkışının rahat olması gibi hususlar tespit edilir.

 

Araca Yükleme

Kapalı kasa araçlarla, Pendik Evden Eve Nakliyat firmaları, evden eve nakliyat işlerinde, en iyi hizmeti vermektedir. Araca istiflemede öncelikle sağlam kırılmayan malzemeler istiflenir. İçi boş olan dolap dürü şeylerin içi doldurularak yer kaplama oranı azaltılır. En üst kısma ise kırılgan eşyalar yerleştirilir.

 

Eşyaları İndirme

Taşınılacak adrese gelen evden eve nakliyat şirketi, paketleri açarken ve eşyaları indirirken, uzman teknikler kullanırlar. Asansör ile yüksek katlara taşıma işi bittikten sonra, evin içerisinde eşyaların yerleştirilmesi için bayan eleman tedarik edilebilmektedir.

 

Uzman Kadro

Bütün bu taşıma işinde, evden eve taşıma işini meslek edinmiş uzman elemanlar tercih edilmektedir. Pendik Evden Eve Nakliyat işlerinde tercih edilen elemanlar, işin meslek edinmiş olan tecrübeli ve güvenli elemanlardır.

Pendik bölgesinden başka şehirlere taşıma için iletişim esnasında belirtin veya alt linkleri kontrol ediniz.

 

Posted in Nakliyat and tagged , .

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir