Pendik Nakliyeci

evden eve nakliyat hizmeti

Pendik nakliyeci

Günümüzde nakliye çalışmalarında teknolojik gelişmeler ve alanında uzman teknik ekiplerimiz ile müşteri memnuniyeti ile sonuçlanan sevkiyatlar sağlanmaktadır. Firmamız nakliye alanında müşterilerimizden gelen tüm taleplere birebir özelliklerde karşılık vermektedir. Bu alanda Pendik Nakliyeci hizmetlerimiz arasında ev taşımacılıkları, ofis taşımacılıkları, villa taşımacılıkları, tekstil taşımacılıkları, asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat çalışmaları sunulmaktadır. Firmamız tüm bu hizmetlerinde kalite ve sorunsuzluk sağlayabilmek amacı ile ön hazırlık çalışmaları yapılmaktadır. Ön hazırlık çalışmalarında taşıma yapılacak alan tek tek incelenir. Eşya yoğunluğuna göre araç seçimi yapılacaktır. Eşyaların özelliklerine göre ambalaj malzemesi ve gerekli taşıma ekibi seçimi yapılacaktır. Bunun yanında eşyaların taşınacak alandan nasıl indirileceği hakkında araştırmalar yapılır. Gerekli olduğu takdirde asansörlü araçlardan yardım alınır. Bu da eşyalarınızın nakliye araçlarına çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yüklenmesini sağlayacaktır. Şehirlerarası nakliyat çalışmaları söz konusu olduğunda ise sigortalı taşımacılık çalışmaları kapsamında eşyalarınız için taşıma poliçeleri hazırlanabilir.

Firmamız evden eve taşımacılıklar gereğinde eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde alındığı şekli ile yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Herhangi bir çizik olmadan eşyalarınızın maddi ve manevi değeri göz önüne alınarak özellikle ambalajlama aşamasında tercih edilen malzemelerle ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınız yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Bu alanda Pendik Nakliyeci çalışmalarımızda ev taşımacılıklarında her oda kendi içerisinde paketlenmekte ve taşınırken de aynı düzen takip edilmektedir. Bu şekilde sağlanan düzen, hem taşınma sonrasında işinizi kolaylaştıracaktır. Hem de daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma çalışmaları yapılacaktır. Özellikle ofis taşımacılıklarına çok fazla özen göstermekteyiz. Bu alandaki eşyaların ek ambalaj malzemeleri kullanarak paketlenmesi ile eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması söz konusu olabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan özel plastik malzeme kullanılarak eşyalar demonte olarak paketlenmekte ve bu şekilde çok daha pratik bir şekilde taşınmaktadır.

Pendikde nakliyeci, pendik nakliyeciler, pendik nakliyeciler telefon, pendik ev taşıyan nakliyeci, pendik nakliye, pendik nakliye fiyatları

PENDİK Nakliyeciler

Geniş araç filomuz sayesinde eşyalarınızın tek seferde, sorunsuz ve güvenli olarak istenilen adreslere ulaştırılması söz konusudur. Bu alanda Pendik Nakliyeciler hizmetlerimizde tekstil taşımacılıklarına özel olarak askılı nakliyat hizmetleri de sunulmaktadır. Ürünlerinizin kırışmadan, bozulmadan sevkiyat adresine taşınması sağlanabiliyor. Şehirlerarası sevkiyatlar için sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz öne çıkıyor. Her taşımacılık çalışmasına ayrı ayrı hazırlanan poliçeler ile yolculuk sırasında yaşanabilecek kazalara karşı eşyalarınızın korunması söz konusu olacaktır. Bu şekilde eşyalarınızın Pendik merkezli firmamız üzerinden Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı ulaştırması söz konusu olmaktadır. Özellikle fuar taşımacılıkları son dönemlerde firmalar için çok önemli bir lojistik sorunu olabiliyor. Firmamız bu alanda da lojistik destekleri sunarak ürünlerinizin istediğiniz fuar alanlarına sevkiyatlarını sağlamaktadır. Ürünlerinizin ideal bir şekilde ambalajlanması önemlidir. Tüm bu çalışmalarımızın yanında asansörlü taşımacılık hizmetleri taşımacılık sektörü içerisindeki pek çok sorunun önüne geçebilmektedir. Dar merdivenler, biçimsiz koridorlar, küçük asansörlerde eşya taşımak yerine balkon kısımlarından eşyalarınızın sorunsuz, güvenli ve hızlı bir biçimde araçlara yerleştirilmesi söz konusu olacaktır.

Pendik nakliyeci olarak paketleme aşamamızdan bir resim karesi ;

ümraniye evden eve nakliyat

pendik nakliyeci

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir