Sancaktepe Ev Taşıma

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat


Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların farklı adrese taşınması işlemleri oldukça zorlu ve sıkıntılı bir sürecin yaşanmasına etki etmektedir. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması işlemlerinde toplanma ve kolileme işlemlerinin yanı sıra sevkin gerçekleştirilmesi için eleman ve araç temininde yapılması gerekir.
Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların farklı adrese nakledilmesinde evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tüm eşya yükünüzü üstünüzden alan evden eve nakliyat işlemleri sayesinden kısa sürede yeni adresinize taşınmanın da avantajını elde edebilirsiniz.
Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçerek konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteği ile eşyanızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat
  • Profesyonel Paketleme
  • Uzman Deneyimli Ekip
  • Uygun fiyat
  • Marangoz desteği
  • Profesyonel Kolileme
  • Montaj & Demontaj Hizmeti
  • Piyano taşımacılığı
  • Antika taşımacılığı
  • Ev Nakliyesi

Evden eve nakliyat hizmetlerinizde kaliteli ve güvenilir bir arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Instagram üzerinden aykulnakliyat kullanıcı adı ile bizleri aratıp bulabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı görsellere ve videolara erişebilirsiniz.

Sancaktepe Ev Taşıma Firması


Sancaktepe evden eve nakliyat firması tarafından sunulacak olan eşya taşıma işlemlerinde firmamızdan gerekli desteği alarak uzman ve deneyimli bir ekip ile konforlu ve rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Kısa sürede sunulacak olan eşya nakliye işlemleri sayesinde eşyanızın yeni adresinize nakledilmesi ve yerleşimi sonrasında bu konforun rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak bu konfora sahip olmak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız müşteri temsilcimize yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak size destek sunar. Yetkili personelimiz tarafından sunulan ücretsiz eksper raporu sonrasında fiyat belirlemesi yapılarak tarafınıza sunulur. Fiyat teklifine vereceğiniz onay ile beraber hizmet sözleşmesi düzenlenerek mutabakatın belgelenmesi sağlanır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler


Ev ya da iş yerinde bulunan eşyaların farklı adreslere nakledilmesi işlemlerindeki zorlukla mücadele etmek yerine konusunda uzman ve deneyimli ekip ile kurumsal hizmet anlayışına sahip firmadan destek almanız önerilir. Firmamız tarafından sunulan evden eve nakliyat hizmetlerimizde size kaliteli ve güvenli hizmetleri sunuyoruz.
Ev ya da iş yerinde bulunan eşyaların nakledilmesi sırasında dikkat edilmesi gerekenlere harfiyen uyarak özenli bir çalışma gerçekleştiren personelimiz aynı zamanda yapılacak olan çalışmanda size her daim destek sunar.
Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyaların toplanması ve sonrasında paketlenerek kapalı kasa araçlara zarar görmeden sevk edilmesini sağlayan personelimiz yeni adresinize ulaşım sonrasında ise yerleşim ve montaj işlemlerini gerçekleştirerek tarafınıza teslimatı gerçekleştirir.
Evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz sonrasından ücretsiz eksper raporuna göre hazırlanan fiyat teklifine onay vermeniz beklenir. Onayınız ile beraber hizmet sözleşmesi ve de nakliyat sigortanız düzenlenir.
Hem hizmeti alanın hem de hizmeti sunanın yükümlülüklerinin yer aldığı hizmet sözleşmesi aynı zamanda haklarında korunmasına destek sunar. Hizmet sözleşmesinde yer alan hizmet sunum tarih ve saati itibari ile de nakliyat sigortasında yer açılır.
Nakliyat sigortası ise eşyanızın taşınmasında son derece hassas davranılmasına karşın doğabilecek olan hasar ya da zararın giderilmesi için maddi geri dönüşün elde edilmesi sağlanır.

SANCAKTEPE Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar ?

Ev taşıma fiyatları eşya durumuna ve iki nokta arası mesafeye göre değişmektedir. Net bir fiyat almak için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabiliriniz.

Ev Taşıma Hizmeti Ortalama Ne Kadar Sürmektedir ?

Şehir içi evden eve nakliyat hizmeti 1 gün sürmektedir. Başka şehir veya diğer detaylar için fiyat bilgisi gibi ortalama ne kadar süreceğinin bilgisini almak için ücretsiz eksptertiz hizmetimizden yararlanabilir ve tüm bilgileri alabilirsiniz.

Evden Eve Taşımada Paketleme Yapıyormusunuz ?

Taşınacak tüm eşyalarınızın paketlemesi firmamız tarafından kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların sevk edilmesi işlemleri ile ilgili olarak firmamıza yaptığınız başvuru sonrasında yetkili personelimiz tarafından sunulacak olan eksper raporuna göre fiyat belirlemesi yapılır.
Evden eve nakliyat fiyatları belirlemesinde eksper raporunda yer alan bilgiler son derece önemlidir. Taşınmaya konu olan eşya yükü, bina kat ve buna benzer durumları, yeni adrese olan uzaklık ve yeni bina ile ilgili bilgilerin yanı sıra talep edilen ek hizmetlerde eksper raporuna kaydedilir.
Eksper raporuna göre belirlenen evden eve nakliyat fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek işlemlere yer açılır.