Sultanahmet Nakliyat

evden eve nakliyat hizmeti

SULTANAHMET Nakliyat

Taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız Sultanahmet nakliyat olarak bu bölgeye ve çevre semtlerine nakliye & evden eve nakliyat & şehir içi nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıması gibi hizmetler sunmaktadır. Her zaman kaliteli hizmeti ve temiz işçiligi ile övgü alan firmamız sizlerinde eşya ve yüklerinizi taşımak için bir telefon kadar uzaklıktadır. Günümüzde eşyalarınızı, malzemelerinizi taşıtmaya karar verdiklerinde direk bir nakliye firması arayışına geçerler bizler sizlerin hayatını kolaylaştırmak için Sultanahmet bölgesi, İstanbul semtinin Avrupa Yakası’nda bulunan Fatih ilçesine bağlı 57 mahalleden birisi olan bölgeye hizmet veriyoruz.  Çok geniş çaplı bir hizmet ağımız ile tüm nakliye adındaki işleriniz için geniş araç filomuz ile tüm işlerinize uygun araç ayarlamaktayız.

SULTANAHMET Nakliye

Sultanahmet nakliyat hakkında ve taşıma koşulları, fiyat bilgisi gibi bilgilere erişmek için iletişim numaramızdan bizleri arıyabilir ve ekibimizden birisinden tüm nakliye detaylarını en ince çizgisine kadar ögrenebilirsiniz. Nakliye hizmet talebinde bulunduktan en geç 30 dk içerisinde nakliyat kamyonetimiz veya kamyonumuz adresinizde olacaktır. Sultanahmet kamyonet nakliye ile tüm dar, küçük sokaklara ve aralara girebilmekteyiz. Ekonomik fiyatlarımız ve profesyonel işçiligimiz ile her daim hizmetinizdeyiz.

Sultanahmet nakliye firması adı altında tüm nakliyat hizmetleriniz için uzman ekibimizin hizmetlerinden yararlanmak için geçikmeyin. Firmamız eşyaların zarar görmemesi ve çizik, kırık, burkulma, çatlak gibi sorunların olamaması için malzemelerinizi ilk olarak patpat ile sarar sonrasında band ile üstünden geçilir malzemeye sabitlenir sonrasında her eşya için gerekli olmaya bilir streç ile tekrardan üzerinden dönülür ve eşyanın zarar görmemesi için ambalaj malzemeleri tam koruma sağlamıyor bundan sonraki aşama ise elemanlarımızın eşyayı araca yüklemesi ve istiflemesidir. Her zaman tecrübemiz ve bilgimiz ile hareket ederek sektörün en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sultanahmet Kamyonet Nakliye

Posted in İstanbul Nakliyat.

2 Comments

  1. Sultanahmetde nakliyey sorununu cözen aykulnakliyat a teşekkür ederim sorunsuz şekilde nakliyat gerçekleştirildi.

  2. sultanahmet’te bi nakliyat işim olmuştu. Kendileri sağolsunlar çok çabuk yardımcı oldular. Maşşallahları var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir