Sultangazi Şehir İçi Nakliyat

Sultangazi Nakliyat

Günümüz şartlarında çok önemli bir yere sahip olan nakliye işleri, taşıma işleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Parsiyel taşıma, parça taşıma, kargo, ambar taşıma gibi taşıma hizmetleri yanında, şehirlerarası taşıma ve evden eve taşıma gibi hizmetlerle, nakliye hizmetleri verilmektedir.

 

Sultangazi Şehir İçi Nakliye

Evden eve taşımacılık hizmetleri son yıllarda başlı başına bir sektör haline gelmiştir. Bir kamyoncu tutup, amele ordusu ile ev taşıma devri sona ermiştir. Şimdi eşyalarınızı sigorta yapıp taşıyan evden eve nakliyat şirketleri vardır. Sultangazi Şehir İçi Nakliyat şirketleri, ev taşıma hizmetleri bakımından son derece uzmanlaşmıştır.

SULTANGAZİ BÖLGESİNDE ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT, SULTANGAZİ ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK, SULTANGAZİ NAKLİYECİLERİ, SULTANGAZİ NAKLİYAT FİRMALARI, NAKLİYECİ SULTANGAZİ, NAKLİYATCI

İlk Adım Eksper Raporudur.

Öncelikle ücretsiz eksper hizmeti verilmektedir. Eksper evinizdeki eşyaları hesaplar ve gerekli olan kapalı araçları tespit eder. Asansörün kurulacağı camı veya balkonu tespit eder. Paketleme işi için gerekli olan miktarı tespit ederler. Daha sonra ortaya çıkan fiyat listesini müşteriye sunarlar. İşinde uzman olan eksperler, tam maliyet çıkarırlar. Müşterinin onayı ile birlikte ilk önce eşyalar sigortalanır.

Nakliye

Sultangazi Şehir İçi Nakliyat

Evden Nakliye Başlıyor

Kapalı araç ve asansör evin müsait boş tarafına yanaştırılır. Uygun olan camdan eşyaları almak için asansör kurulur. Eşyaların daha rahat çıkarılması için orta cam kısmı çıkarılabilir. Öncelikle asansörden çıkarılacak eşyalar aşağı indirilir. Daha sonra uygun olan eşyalar indirilir. Asansörsüz indirilmesi gereken eşyalar olursa, uzman ekibimiz çok kısa bir zamanda indirirler. Bu eşyalar indirilmeden önce özenle paketlenir. Kırılabilir eşyalar için köpüklü kutu kullanılır. Sağlam eşyalar istiflemede en alta, kırılacak eşyalar ise en üstte istiflenir. Sultangazi Şehir İçi Nakliyat hizmetlerinde, uzman çalışma programları kullanılır.

 

Eşyaların Yeni Adrese İndirilmesi

Yeni adrese, büyük ve uygun eşyaların asansörle çıkarılmasıyla, taşıma işlemi başlamaktadır. Paketler özenle açılmaktadır. Kamyondan asansöre eşyalar son derece dikkatli bir şekilde intikal edilmektedir. Ev içerisinde eşyaları yerleştirmek için yardımcı eleman temin edilebilmektedir.

 

Elemanların Kalitesi

Sultangazi Şehir İçi Nakliyat işlerinde uzmanlaşmış olan bir kurumdur. Elemanlar taşıma işini meslek edinmiştir. Bu işi meslek edinmeyenlere ev taşıma işinin verilmesi oldukça risklidir. Eşyalara gelecek zarar, telafisi mümkün olmayan boyutlara gelebilir. Bu nedenle, kapalı kasa araçlarla, evden eve nakliyat işlerinde Sultangazi Evden Eve Nakliyat şirketleri tercih edilmelidir.

Sultangazi Şehir İçi Nakliyat : Sultangazi ev taşıma, Sultangazi kamyonet nakliye, Sultangazi nakliyat firması, Sultangazi ucuz nakliyat, Sultangazi nakliyat firmaları, Sultangazi nakliyeci, Sultangazi kamyonet nakliyeci, Sultangazide nakliyat, Sultangazi ev taşıma firması

Posted in İstanbul Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir