Taşdelen Eşya Nakliyesi Yük Taşıma

Taşdelen Yük Nakliyesi

Nakliyat işlemlerinde müşteri tarafından aranan en önemli özellik, taşınan eşyaların teslim edilecekleri adreslere en kısa sürede ve zarar görmeden ulaştırılmasıdır. Yük taşımacılığı azami özen gösterilerek yapılmalıdır. Taşdelen yük nakliyesi, müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak tüm nakliyat işlerinizde sıfır risk esaslı hizmet vermektedir. Taşınmasına karar verdiğiniz yüklerinizin korunmasını sağlamak üzere en kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak koruma altına alınmaktadır. Gerek yükleme sırasında gerekse boşaltma esnasında zarar görmelerini engellemek için dikkatli ve titiz bir çalışma yapılmaktadır. Parça yük taşımalarında gideceği adrese göre araçlarımızda planlama Yapılmakta ve yüklerinizin envanteri çıkarılarak gidiş yönü istikametindeki diğer yüklerle karışması önlenmektedir. Firmamızda çalışan yükleme boşaltma ve ulaştırma personellerimiz konularında tecrübe sahibi uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple tüm yükleriniz firmamızın garantisi ile nakledilmektedir.

istanbul evden eve nakliyat

Taşdelen eşya nakliyesi

Ev ve ofis benzeri nakliyelerde mekânın durumuna göre farklı ekipmanlar kullanılarak kırılmadan çizilmeden taşıma yapılabilmesi için demonte edilmesi gereken eşyalar sökülerek kaliteli ambalaj malzemeleri ile korumaya alınır. Hassas elektronik cihazlarınız veya ofis malzemeleriniz, talebinize göre ekstra güvenlik sağlayan malzemeler ile ambalajlanır. Araçlarımızda en uygun istifleme yapılarak yolculuk sırasında zarar görmeleri önlenir. Taşdelen eşya nakliyesi tüm eşya nakliyatlarınızda size uygun taşıma planlamaları yaparak hizmet vermektedir. Planlama sırasında evinizin veya ofisinizin konumuna göre farklı ekipmanlar kullanılır. İhtiyaç duyulması haline yüksek binalarda eşya taşıma işlemlerinde merdiven platform kullanılarak, hiçbir eşyanız zarar görmeden yükleme yapılmaktadır. Mesafe tanımaksızın tüm nakliyat işlerinizde aynı dikkat ve özen gösterilir.

Taşdelen bölgesindeki ev taşımalarınızda firmamız taşınacak eşyaları ilk olarak ambalajlar ( patpat, streç, band, eşya taşıma battaniyesi aracılığı ile ) ve sonrasında ekibimiz titiz bir şekilde araca yükler ve araç içi düzenlemesi yapılır. Bu işlemler tüm nakliyat işlerinizde titizlik ile yapılır. Evinizi, iş yerinizi, taşınacak eşyalarınızı bizim ile güvence altına alabilirsiniz.

Taşdelen Yük Nakliyesi

Nakliye sektöründe uzun yılların verdiği tecrübeye dayanarak ,% 100 müşteri odaklı çalışmalar ile hizmet veren Taşdelen yük nakliyesi sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Gerek nakliyat konusundaki hassasiyetimiz, gerekse en uygun fiyat koşullarımız ile nakliye sektöründe tavsiye edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Nakliye taleplerinizde isteğinize bağlı olarak yükleriniz sigorta edilerek en küçük bir zarar görmesi durumunda en kısa sürede karşılanmakta ve zararınız tazmin edilmektedir. Taşdelen eşya nakliyesi olarak 7 /24 müşterilerimizin hizmetindeyiz. Tüm eşya taşıma veya yük nakliye sorunlarınızda firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Son yıllarda nakliyat sektöründeki genişlemeye bağlı olarak hizmetteki kalite daha üst seviyeler çıkarılmaktadır. Firmamız sektördeki rekabet koşullarına uygun olarak modern araç ve uzman personel ile hizmet vermektedir. Nakliye konusundaki taleplerinizi firmamıza iletmeniz halinde, en kısa sürede en uygun fiyat ve ödeme koşullarında hizmet alabilirsiniz. Yük ve eşyalarınız bizim için emanet anlamı taşır. Firmamız bu anlayışla nakliye taleplerinizde çözüm ortağınızdır.

Bu bölge içerisinde boş kamyonet nakliye, taşdelende nakliyeci, taşdelen nakliyat fiyatları, taşdelen kamyonet nakliyat, taşdelen ucuz nakliyat gibi alanlardada hizmet vermekteyiz.

Neden bizleri tercih etmelisiniz;

Hızlı – Güvenli – Kaliteli – Ekonomik fiyatlar – Kurumsal – Yenilikçi – Teknolojik – İş Tecrübesi – Çevreci ve bilinçli firma olarak bu sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Posted in Nakliyat and tagged , , .

One Comment

  1. Taşdelen’den üsküdara gönderdiğim eşyalarım gayet güvenli bir şekilde gerçekleştirdiğiniz çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir