Ümraniye Ev Nakliyesi

Evden eve taşımacılığın en kaliteli firmalarından birisi olarak Ümraniye bölgesinde kendi araç ve elemanlarımız ile sizlere Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayz. Ümraniye ev nakliyesi işlerinizin aşaması şu şekildedir. İlk olarak bizleri aradıktan sonra ücretsiz ev eşyası keşifi için talepte bulunuyorsunuz ve belirttiğiniz günde adresinize gelerek taşınacak eşyalar, ambalajlaması yapılacak eşyalar, kaç eleman getirilecek, hangi ev eşyası nakliye aracımız ile geleceğimiz, asansör kullanıyormu, kaçıncı kattan eşyalar inecek kaçıncı kata çıkacak, yol güzergahı, bina önü araç yanaşıyormu vb. tüm aşamalar tek tek değerlendirilerek Ümraniye ekonomik evden eve nakliyat fiyatınızı çıkartmaktayız. Sonrasında elemanlarımız ve eşyanıza uygun nakliye aracımız ile gelerek Ümraniye ev nakliyesi hizmetinizde paketlenecek eşyalar ambalajlanır, Dolap & Tv ünitesi gibi eşyalarınız marangoz ile demonte edilip yeni adresinizde tekrardan montajı yapılır. İsteğe göre elektrik ustasıda talep edebilirsiniz. Avize vb. elektronik eşyalarınızda ustamız aracılığı ile bulunduğu yerden alınır paketlenir ve yeni adresinizde takılır.

Ümraniye Nakliyeci

Evden eve sektöründe her aşamayı tek tek göz önünde bulundurarak Ümraniye ev nakliyesi ve Ümraniye eşya nakliyesi ( Ümraniye ev taşıma ) hizmetleriniz hem hesaplı hem sorunsuz bir şekilde halolur.

Ümraniye bölgesindeki ev eşyası nakliyesinde çekilen bir görüntü aşagıdaki gibidir ;

aykulnakliyatambalajlama

Ümraniye ev nakliyesi

Yukarıda resimde göründüğü gibi tüm malzemeleriniz tek tek ambalajlama ve paketle yapılarak evden eve nakliye aracımıza yüklenir. Araç içerisinde hepsi tek tek istif yani düzenlenerek yerleştirilir. Taşıma esnasında yolda çukur, çıkıntı gibi yerlerden araç ile geçerken malzemeleriniz sarsılmaz ve zarar görmez. Tüm nakliye araçlarımızın içerisi yani kasa bölümü ev eşyalarını taşımada kolaylık sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. İçerisinde malzemelerinizi kolaylıkla her bölgeye kolayca ip ve battaniyelerle sabitliyoruz. Kaliteli Ümraniye ev eşya nakliye hizmetleriniz için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşmanız.

Posted in Evden Eve Nakliyat.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir