Ümraniye İkea Nakliyeci

 

ikea nakliye

Ümraniye İkea nakliyeci arıyorsanız en doğru ve en tecrübeli kadrosu ile bu bölgede hizmet veren firmadasınız. Bizler nakliyat sektörünün tüm alanlarında müşteri memnuniyeti açısından kaliteyi işçiligimizi ve tecrübelerimizi sergiliyoruz.  Firmamız Ümraniye İkea bölgesindeki nakliye ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar uzaklıktadır. Kısaca hizmetlerimiz şu şekildedir. Bizleri aradıktan sonra taşınacak eşyalarınıza göre eleman ile malzemelerinizi alırız gidecegi adrese sorunsuz bir şekilde sevk ederiz. Firmamız sadece nakliye hizmeti sunmuyor. Bunun yanında Ümraniye ikea nakliyat adı altında montaj hizmetide veriyoruz. Taşınan eşyalarınızın montajınıda yapmaktayız.

Eşyalarınızı sorunsuz taşır ve montaj elemanlarımız ile montajını yaparız. Hiçbir şekilde elinizi sürmeden hazır olarak eşyalarınızı kullanabilirsiniz.

Eğer nakliye hizmetinin yanında montaj işlemleride gerekiyorsa telefon görüşmesinde belirtiniz.

nakliyat montajı

Posted in Nakliyat.

One Comment

  1. İkeada nakliyeci arıyordum internet üzerinden Aykul nakliyatı buldum Ikea da mal girişinden malzemelerimizi yüklediler ve ev adresimize kata kadar çıkardılar. Hiç bir şeye elimi sürmedim gerçekten işlerinin uzmanı bir firma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir