Yakacık Nakliyat

Yakacık Nakliyat, Yakacık Evden Eve, Yakacık Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri 

Yakacık nakliyat eşyalarınızı güvenli, sağlam ve özenli bir şekilde taşımaktadır. Taşınmak yorucu ve zorlu bir süreçtir. Ama Yakacık nakliyat bu zorlu dönemde bize her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Size ve evinize yakın olan firmalara bakıp tabi ki araştırma yapabilirsiniz. Tanıdık, eş, dost, akrabaya nakliyat firmaları hakkında soru sorabilirsiniz ama Yakacık nakliyatı tanıdıktan sonra araştırma yaptığınıza pişman olabilirsiniz. Bizi önceden bulmadığınız için zaman kaybı yaşadığınız için üzülebilirsiniz. Yolda eşyalarımızın kırılıp dökülmesini hiçbir zaman istemeyiz. Bu yüzden firma güvenliği çok önemlidir. Bazen uygun olsun diye fiyat araştırması da yapan kişiler tabi ki vardır. Ama fiyata aldanmamak lazım. Fiyatı uygun olup eşyanın yarısı kırılmış bir şekilde size teslim edilebilir. Bu yüzden fiyat bilgisi sizi hiçbir zaman yanıltmasın. Tabi ki bu bütçeyle de alakalı ama iyi araştırıp eşyalar taşınırken iyi gözlem yapınız lütfen. Tabi ki sadece ev taşımasında değil ofis, mağaza, banka gibi iş yerlerinin taşınmasında da nakliyat firmalarına ulaşabilirsiniz. Eşyaların çok iyi paketlenmiş olması taşınma sırasında oluşacak hasarları en aza indirir. Kırılacak olanlar kırılacak diye belirtilirse taşınırken daha dikkatli olunur.

Anadolu hisarı evden eve nakliyat

Yakacık nakliyat

YAKACIK Nakliyat Hizmetlerimiz;

 • Yakacık nakliyat
 • Yakacık şehir içi nakliyat
 • Evden eve nakliyat
 • Ofis & İş yeri nakliyesi
 • Parça ve parsiyel yük nakliyesi
 • Yakacık kamyonet nakliye
 • Nakliye araç organizasyonu
 • Paletli malzeme nakliyesi
 • Kolili malzeme nakliyesi
 • Makina & Jeneratör taşıma
 • Çeyiz nakliyesi taşıma
 • Yakacık açık – kapalı nakliye araçları

Yakacık nakliyeci kişiler de son derece dikkatli ve güvenlidir. İşlerini büyük titizlikle yapmaktadırlar. Hangi eşyalar hangi kolinin içinde liste yapıp veya kolinin üzerine yazıp bunu nakliyecilerle paylaşırsanız işiniz daha kolay hale gelecektir. Eşyaların büyüklük ve ebatlarına göre koli seçimi yapılmalıdır. Eşyaların hepsini alabilecek bir araç tutmak en iyisidir. Çünkü eşyaların kırılma ve hasar almaması için eşyaların araca düzenli bir şekilde yerleşmesi için aralarında boşluk olmadan konulması gerekir. Eğer eşyalar arasında boşluk olursa eşyalar birbirine sürtünür ve bu sürtünme sonucunda eşyalar çizilip hasar görebilir. Kendinize liste yapabilirsiniz. Bu liste nakliyat firması ararken de kolaylık sağlar. Neden mi? Çünkü firma size ne kadar eşyanız var diye sorduğunda kabaca söylediğinizde gelen arabaya eşyalarınız sığmayabilir. Kaç koli var, ne kadar koltuk var bunun listesini hazırladığınız zaman hem arabada sorun yaşamazsınız hem de firma size ona göre nakliyeci gönderir. Eşyalarınız güzel paketlenmiş olduğu zaman hem size hem nakliyecilere kolaylık olur. Kısa sürede hasarsız taşıma gerçekleşmiş olur. Siz ne kadar nakliyecilere yardımcı olursanız onlarda taşımada zorlanmazlar. Taşınmak zorlu bir süreç gibi gözükebilir. Gözümüzde o kadar büyütürüz ki uykularımız kaçacak kadar büyük sorun haline getirebiliyoruz. Ama bu kadar evham yapmadan önce güzelce düşünüp plan yapsak aslında bu kadar sorunlu bir iş olmadığını anlayacağız. Ama kişiler önce kendini stres altına almalı doğamız gereği. Taşınmadan bir yada iki hafta önce atılacak olan eşyalar, götürülecek olan eşyalar düşünülmeli. Atılacak olan eşyalar atılırsa taşınma bir nebze daha kolaylaşacaktır. Fazla eşya fazla kaygı unutmayın. Kullanmadığınız yada az kullandığınız eşyaları paketlemeye başlayın. Paketleme işlemi yaparken de içerisindekiler hangi odaya ait mutlaka yazınız. Yaz mevsimi ise kışlıkları, kış mevsimi ise yazlıkları paketleyebilirsiniz. Taşınacağınız evde eşyaların planını da yaparsanız eşyalar taşındığında yerleşimi kolay olur.

ümraniye evden eve nakliyat

Yakacık evden eve nakliyat paketleme aşaması

YAKACIK Nakliyat İle Ucuz nakliye & Uzman Ekip %100 Müşteri Memnuniyeti – Şehir içi eşya yük nakliyesi, Kamyonet nakliye

Yakacık nakliye ile taşındığınız ev ve taşınacağınız ev hakkında detaylı bilgi verip konuşmalısınız. Taşınacağınız ev hangi şehir ve mahallede, eşyalar müstakil eve mi yoksa apartman dairesine mi taşınacak, apartman ise kaçıncı kata taşınacak, binanın önüne veya yakınına araç girmesine izin veriliyor mu, binada asansör var mı, asansör var ise kullanıma izin veriliyor mu? Siteye taşınacaksanız, taşınmak istediğiniz günde, eşya taşınmasına yönetimce izin veriliyor mu gibi soruların cevapları öğrenilip Yakacık nakliye ile konuşulmalıdır. Bazı kişiler sigorta yapılması konusunda ısrarcı davranabilirler. Nakliyat sigortası hiç bir eşyanızın bozulması, kırılması veya çizilmesi gibi yüzeysel zararları karşılamaz. Bunu önceden bilerek sigorta konusunda ısrarcı olursanız sizin için bir avantaj olur. Beyaz eşyaların paketlenmesini nakliye firmalarına bırakırsanız onlar taşıma şekline göre paketleme yapacaklardır. Kırılacak eşyayı mutlaka ama mutlaka belirtiniz ki araca dizme konusunda da yardımcı olmuş olursunuz. Hem de eşyanız zarara uğramaz. Belirtmediğiniz eşyanız zarar gördüğü zaman firma bunun sorumluluğunu almaz. Firmamızın asansör ve depo hizmeti bulunmamaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak firmamız ile konuşabilirsiniz. Taşıma işlemi bittikten sonra koli ve eşyalarınızı kontrol etmenizi öneriyorum. Sonradan bir sıkıntı yaşamamak için firmamız evinizden ayrılmadan bütün kontrollerinizi gerçekleştiriniz.

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir