Ataşehir Ev Eşyası Taşıma

Ataşehir Ev Eşyası Taşıma

Toplumumuzda genel bir sorun haline gelen alışkın olduğu mahalleyi, semti, düzenini kurduğu evi değiştirme arzusu her zaman korkulu bir rüya olmuştur. Büyük eşyalarının yanı sıra küçük dekor ve birçok ufak tefek eşyaları tekrardan taşıyıp yeni eve yerleştirmek oldukça zahmetli görünmektedir. Ancak günümüzde kendini geliştirmiş bir ev eşyası taşıma firması olarak sizlere yardım için her an yanınızdayız. Uzman ve güler yüzlü ekibimizle ev eşyası taşıma işlemi kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Ataşehir ev eşyası taşıma olarak bölgemizdeki bütün mahallelerde hizmet vermekteyiz. En ufak eşyadan en büyük eşyaya kadar sigortalı işlem olarak taşımayı gerçekleştirerek eşyalarınıza önem vermekteyiz. Sigortalı işlem olduğundan ekibimiz her zaman dikkatli bir şekilde taşıma gerçekleştirmektedir.

Ataşehir nakliye

Profesyonel taşıma işleminden görüntülerimiz

    Firmamıza bağlı uzman ekibimiz ev eşyası taşınma işlemi öncesinde evinize gelerek, sizinle birlikte değerlendirme yaparak eşyaların ayarlanan araca sığıp sığmayacağı, paketleme aşamasında ne kadar malzeme lazım olacağı konusunda notlar alırlar. Ataşehir ev eşyası taşıma olarak taşıma sırasında sizlerin eşliğinde eşyalar paketleme yöntemiyle bölümlendirilerek paketlenip, paketlerin üzerine koli içerisindeki eşya ile ilgili notlar yazılarak yeni evde yerleştirme aşamasında karışıklık oluşmasını engelliyoruz. Bu yöntemle hangi kolinin hangi odaya ait olduğu kolay bir şekilde anlaşılmaktadır. Bu işlemlerden sonra son model araçlarımız ve asansör sistemimizle eşyalarınız hızlı, güvenilir ve itina ile yeni adresinize taşınmaktadır. Firma olarak sizinle anlaştığımız sürede taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Taşınma sırasında en çok beyaz eşyaların zarar görmesinden korkulur. Çünkü fiyatları yüksek olan beyaz eşyalar sürekli olarak değiştirilememektedir. Beyaz eşyada herhangi bir zarara yol açmamak için ekiplerimiz eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirirken balonlu rulo, köpük malzeme kullanarak paketleme yapıp zarar görmesini engellemektedirler. Günümüz teknolojilerinden yararlanarak asansörlü taşıma sistemimizle dar apartman aralarında ve ya çok yüksek binalarda dahi zamandan tasarruf ederek hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul bursa arası nakliyat

Ataşehir nakliye araçlarımız

Ataşehir ev eşyası taşıma olarak sizlerin aklındaki taşınma sırasında oluşabilecek kırılma, yıpranma, çizilme, kaybolma sorularının ve bu tedirginliğin önüne geçmek için ve sizler için en faydalı şekilde hizmet verebilmek için bu sektörde varız. Saygın ve güler yüzlü ekibimizle siz müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelen bütün yardımı yapmaya hazırız. Evinize gelerek yaptığımız incelemeler sonucunda bulunduğunuz bölgeden taşınmak istediğiniz ister şehir içi ister şehir dışı bütün bölgelere taşınmanızda firmamız tüm ekibimizle yanınızdayızdır. Her konuda profesyonel bir şekilde davranarak sektörde en iyilerden bir tanesi olduğumuzdan hiç şüphemiz yoktur.

Ataşehirde nakliyeci ev eşyası taşıma işlerinizi en uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde yapmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arıyabilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir