HAKKIMIZDA

Gelişen teknolojik imkânlarla taşımacılık sektöründe kalite ilkesi ile çalışmalarını yürüten Aykul Nakliyat eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlıyor. Ön hazırlık çalışmaları ile nakliye sürecimiz başlar. Sonrasında ise nakliye gününde gerekli olan taşıma aracı, ekip elemanları, taşıma aracı ve ambalaj malzemeleri belirlenmektedir. Bu şekilde sorunsuz bir nakliye süreci hazırlanmaktadır.

Evden eve nakliyat çalışmalarımızda her oda kendi içerisinde ambalajlanır. Bu şekilde araçlara yerleştirilir. Aynı düzen yeni evinize yerleştirilirken de yapılır. Bu şekilde çok daha kısa sürede ve düzenli bir şekilde nakliyat çalışmalarımızı sunmaktayız. Eşyalarınız cinslerine özel bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu şekilde taşınma esnasında olası sarsıntılara karşı emniyetli bir şekilde taşınmaları mümkün olmaktadır. Ofis taşımacılığı çalışmalarımızda da eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında ekstra ürünler kullanılabilmektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalaj malzemesinin yanında köpük ya da sünger malzemeler elektronik cihazlar için kullanılabiliyor.

Bazı durumlarda yüksek katlarda asansörlü taşımacılık çalışmalarımız sayesinde eşyalarınızın dar ve biçimsiz merdivenlerden indirilmesinin önüne geçilebiliyor. Bu araçlar sayesinde eşyalarınız evinizin balkon kısımlarında hızlı, sorunsuz ve güvenli biçimde taşıma aracına yüklenebilecektir. Sigortalı taşımacılık çalışmalarımız ile Aykul Nakliyat hem şehir içi, hem de şehirler arası yollarda çok daha güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşımanız mümkün olacaktır. Ayrıca tekstil taşımacılıkları için özel aşklı dizaynlara sahip araçlarımız ile maksimum güvenli ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Eşyalarınızın yeni adresine varış sürecinin her aşamasını planlayan taşıma ekiplerimiz, en ufak çizikler oluşturmadan eşyalarınızı yeni adreslerine  ulaştırıyor.

İstanbul Nakliyat Ambarı

Şehir İçi, Şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

AYKUL NAKLİYAT