Çekmeköy Ev Taşıma

Ev ya da iş yerinizde bulunmakta olan eşyalarınızın farklı sebeplere bağlı olarak taşınması gerekebilir. Yeni ve daha iyi bir yere geçiş yapma, yeni ev ya da ofis satın alma gibi sebeplerin yanı sıra zorunlu olarak da ev ya da iş yeri eşyalarınızın taşınması gerekebilmektedir.
Gerçekleştirilecek olan ev ya da iş yeri eşyaların farklı adrese sevki son derece zorlu ve oldukça meşakkatli bir dönemin yaşanmasında sebep olmaktadır. Eşyaların planlı olarak toplanması ve bu programa uygun olarak paketleme ve kolilemenin yapılmasının yanı sıra eşyaların yeni adrese sevki için eleman ve araç teminin yapılması da lazım gelir.
Tüm bu işlemler ise günler hatta haftalar sürerken sonrasında yeni adrese yerleşim yükü ile de uğraşmak zorunda kalırsınız. Ev ya da iş yeri eşyalarının farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak tüm bu yükü üstünüzden atabilirsiniz. Çekmeköy ev taşıma hizmetlerimizden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli ekipten faydalanmanın avantajını elde etmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kısa sürede sunulacak olan ev ya da iş yeri nakliye işlemleri ile ilgili olarak firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında yetkili personelimiz kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak talep ettiğiniz hizmet ile ilgili ücretsiz eksper işlemlerine yer verir.

Çekmeköy Ev Taşıma Firması

Evden eve nakliyat

Çekmeköy Ev Nakliyesi

 • Profesyonel Paketleme
 • Uzman Deneyimli Ekip
 • Uygun fiyat
 • Marangoz desteği
 • Profesyonel Kolileme
 • Montaj & Demontaj Hizmeti
 • Piyano taşımacılığı
 • Antika taşımacılığı
 • Ev Nakliyesi

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak eşyanızın kısa sürede ve kolaylıkla taşınmasının avantajlarını elde edebilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekip tarafından sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanırken aynı zamanda nakliyat sigortası kapsamında da eşyanızın taşınmasının avantajlarını da elde edebilirsiniz.

parçaeşyanakliyesi

Çekmeköy Nakliye

Firmamıza yapacağınız evden eve nakliye hizmet talebi sonrasında yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlar. Taşınmaya konu olan eşyaların yer aldığı binaya ulaşım sağlayarak ücretsiz eksper hizmetini sunan personelimiz tarafından hazırlanan eksper raporuna göre fiyat teklifi belirlenir.
Sunulan ücretsiz eksper hizmeti ile elde edilen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda ise firmamız hizmet sözleşmesine yer verir. Her iki tarafında mutabakatının belgelendiği hizmet sözleşmesi sonrasında ise sözleşmede yer alan hizmet sunum tarih ve saatine göre de nakliyat sigortası düzenlenir. Böylelikle eşyanız güvenceli, kaliteli ve garantili hizmet ile yeni adresinize nakledilmiş olur.

Ev Taşıma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanarak kısa sürede eşyanızın yeni adresinize taşınmasının avantajlarına sahip olabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın farklı adrese sevk edilmesinde destek sunan firmamız konusunda uzman ve de deneyimli ekip ile sizlere yardımcı oluyor.
Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde bazı detaylara dikkat etmeniz ise son derece önemlidir. Bu detaylara dikkat ederek kaliteli, garantili ve güvenli hizmet almanın da avantajına sahip olabilirsiniz.

 • Kurumsal Hizmet Anlayışı

Ev ya da iş yerindeki eşyaların yeni adresinize nakledilmesi işlemlerinde firmamın kurumsal hizmet anlayışına sahip olması son derece önemlidir. Firma tarafından sunulacak olan hizmetlerde eksper raporunun düzenlenmesi, hizmet sözleşmesine yer verilmesi ve sigorta kapsamında eşyanın nakledilmesi gerekir. Sunulacak olan hizmetlerde firma her ne kadar güvenli hizmette yer verse de bu güvenli hizmeti de garanti altına alması son derece önemlidir. Bu detaylara dikkat etmeniz ise sunulacak olan hizmet avantajını elde etmenize destek olur.

 • Uzman ve Deneyimli Ekip Desteği

Ev ya da iş yeri eşyanızın taşınması işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetinden faydalanarak sunulan avantajlara sahip olabilirsiniz. Evden eve nakliyat firma seçiminizde konusunda uzman ve deneyimli ekip tarafından desteğin sunulması oldukça önemlidir. Eşyaların planlı bir şekilde toplanmasının yanı sıra özenli çalışma ile paketleme ve kolileme işlemlerinde görev alacak olan personel aynı zamanda mobilyaların söküm ve montajında da size destek sunar. Bu hizmetin alınmasında ise işlemlerin hem kısa sürede hem de kaliteli bir şekilde yapılması gerekir.

 • Kaliteli Araç Gereç ve Malzeme Kullanımı


Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların paketlenip kolilenmesi işlemlerinde ideal ve kaliteli malzemelerin ve araçların kullanılması sevk sırasında herhangi bir hasar alınmasına mani olur. Bunun yanı sıra eşyaların paketlenip kolilere aktarımı akabinde de kapalı kasa araç ile nakledilmesi gerekir. Kapalı kasa araç kullanımına yer verilerek yapılacak olan işlemler sayesinde eşyanız herhangi bir hasar almadan nakledilir.

 • Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Ev ya da iş yerinizde yer alan eşyanızın farklı adrese sevk edilmesi işlemlerinizde firmamızdan gerekli desteği alarak kurumsal hizmet anlayışına sahip çözümleri edinmenin avantajını elde edebilirsiniz. Firmamıza geçekleştireceğiniz hizmet talep başvurunuz sonrasında adresinize ulaşım sağlayacak olan personelimiz ücretsiz eksper hizmetini sunar. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmetimizde eşya yüküne, bina durumuna, kat sayısına, yeni adres bilgisi ve yeni bina bilgilerine yer açılır. Bunun yanı sıra talep edilen ek hizmetlerde eksper raporuna yer alır. Bu detaylar ile evden eve nakliyat fiyatları da belirlenmiş olur.

Şehirler arası eşya gönderimi hizmetimiz mevcuttur. Başlıca hizmetler bölgelerimiz aşağıdaki gibidir ;

Posted in İstanbul Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir