Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk Nakliyat

Nakliyat işlerinde, ev taşıma işlerinde uzman olan, şehirlerarası, şehir içi, ambar, kargo ve diğer hizmetlerle en iyi hizmeti veren Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmetleri, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Günümüz nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmetleri son derece hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

İstanbul Nakliyat

Göktürk Ev Taşıma

Taşınma ve nakliyat işlerinde önemli bir yeri olan Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmetleri, son derece etkili olan çalışma sistemi ile hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunmaktadır. Bir an önce evinizin taşınmasını istiyorsanız, güvenilir elemanları ve hızlı çalışma sistemleri ile Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmetini tercih etmek gerekmektedir.

 

Göktürk Şehir İçi Nakliyat

ev taşıma firmasıTaşınacak eşyanın ekspertiz tarafından görülmesi ve gereken raporların tutulması gerekmektedir. Eşya ne kadar, hangi kapalı kasa araç gerekli, asansör nereye kurulmalı, hangi paketleme malzemesi gerekir, taşıma işi nasıl başlar, pencere ve kapılar nakliyat için uygun mu, kaç eleman gerekir? Gibi soruların cevabını ekspertiz bulmaktadır. Daha sonra müşteri ile fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, sigorta işlemi hazırlanır. Göktürk Evden Eve Nakliyat hizmetleri, bu aşamadan sonra, yapılan planlama ile taşıma işine geçer.

 

Taşınmaya Başlıyoruz

İşinin ehli olan elemanlar, asansör ve yük aracını, eşya taşımaya uygun şekilde park ederler. Yukarıdan eşyaları asansöre bindirecek elemanlar, öncelikle ağır eşyaları indirirler. Beyaz eşya ve mobilya grubu ilk önce aşağı indirir. Daha sonra ise üzerine kırılan eşyalar ve hassa eşyalar dizilir. Bu işlemler, işin uzmanı elemanlar tarafından dikkatli bir şekilde yapılır. Eşyaların zarar görmemesi için, özel taşıma sistemleri ile işlem yapılır.

 

Yeni Adrese Eşyaları İndirmek İçin Yola Çıkıyoruz

Yeni adrese gelen kapalı kasa aracımız, yükleri asansörle indirmek için uygun şekilde park edilir. Asansör, yine uygun pencere önüne ve kapalı kasa aracın yanına kurulur. Bu işlemden sonra aşağıdaki elemanlar, dikkatli bir şekilde asansör ile yukarıya eşyaları gönderir. Yukarıdaki elemanlar da eşyaları yerleştirmeye başlar. Bütün paketlerin açılmasından sonra, eşyaların ev içerisinde en iyi şekilde yerleştirilmesi için, bayan elman, isteğe bağlı olarak temin edilebilir. Bu hizmetten sonra, uzman elemanlarla taşıma işlemi sona erecektir.

Posted in İstanbul Nakliyat and tagged , , , .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir