Hadımköy Nakliyat

Günümüzde taşınma işlemleri için mutlaka bir araç gerekmekte ve bu aracın tam donanımlı olması gerekmektedir. Tam donanımlı araçlar ise nakliye firmalarında bulunmaktadır. Taşınmak isteyen kişiler nakliye firması araştırma esnasında birçok noktaya dikkat ederler. Hadımköy nakliyat aranan tüm özelliklere sahip bir firma özelliği ile geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. Firmamız müşterileri için önemli olan her hususa tüm ayrıntılarıyla riayet etmekte ve hiçbir eşyaya zarar gelmemesi için azami çaba sarf etmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için gerekli özeni gösteren firmamız, işinde uzman bir kadro ile çalışmakta ve hiçbir konuda aksaklık yaşanmamasını hedeflemektedir. Zamanlama en önemli konulardan biridir ve firmamız bu konu da kesinlikle taviz vermemektedir. Belirlenen gün ve saatte eşyalar yüklenir yine belirlenen zamanda eşyalar boşaltılır, yerleştirilir. Taşınma işlemi paketleme ile başlamaktadır ve firmamızdan komple taşımacılık talep ettiğiniz takdirde tüm eşyalarınız özenle paketlenir. Her eşyanın paketlenme şekli farklıdır, özellikle kırılacak, çizilecek eşyalar için ayrı bir itina gerekebilir. Cam eşyalar temiz kâğıtlarla aralara besleme katları atılarak sarılır ve kolilere de bu yöntemle yerleştirilir. Büyük cam eşyalar ve tablolar için araçlarda özel yerler mevcuttur. Beyaz eşyalarınız yeni ürün gibi ambalajlanır ve yeni adreste kurulumları profesyonel ekibimiz tarafından yapılır, çalışır hale getirilir. Evinizde bulunan tüm avizeler sökülür itina ile ambalajlanır ve gidilen adreste tekrar istenen odaya takılır. Yataklar hijyenik olarak paketlenir ve temiz bir şekilde gideceği adrese ulaştırılır. Elbiselerin ütüsü bile bozulmadan elbise askıları ile uygun kolilere konularak taşınır. Büyük ve ağır eşyalar için sağlam ambalajlar kullanılır ve taşınma konusunda uzman ekibimiz tarafından ambalajlanır. Mobilyalar da ekibimizin uzmanlığı ile sağlıklı bir şekilde demonte edilir ve taşınılan adreste ustalıkla montajları yapılır. Hiçbir şekilde hasar görmemesi, küçük bir çizik dahi olmaması için çaba sarf edilmektedir. Tüm eşyalarınız firmamızın ve ekibimizin tecrübesi ve uzmanlığı ile garanti altındadır ve sigortalı taşımacılık işlemi uygulanmaktadır. Hadımköy nakliyat firması

Hadımköy Nakliye

HADIMKÖY Bölgesinde Profesyonel Nakliye Çözümleri İle Hizmet Sunmaktayız.

Kamyonet, Kamyon ( On teker – 40 Ayak açık kapalı tercihi mevcuttur. ), Tır, Transit, Isuzu, Mitsubishi, Panelvan araç, Dorseli araçlar, Liftli kamyon kamyonet ve tüm araçlarımızda üstü açık ve kapalı araçlar filomuzda mevcuttur.

İstanbul bursa arası nakliyat

Hadımköy nakliyat

HADIMKÖY NAKLİYAT HADIMKÖY NAKLİYE HADIMKÖY ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT HADIMKÖY NAKLİYECİ

Ofis ve bürolarını değiştirmek isteyen birçok kişi bulunmaktadır ve ofis eşyalarının da bir hayli fazla olması ile nakliye araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ofisini taşımak isteyen müşteriler firmamız ile iletişime geçtiği takdirde ofis ziyaret edilerek eşyaların büyüklüğü demonte ve monte edilecek eşya olup olmadığı kontrol edilir ve eşyalar için gerekli olan uygun araç belirlenir. Eşyaların doğru araçla taşınması çok önemlidir ve sağlıklı ulaştırılması için aracın doğru seçilmesi gerekmektedir. Firmamız ev ya da ofis taşımacılığında şehir içi veya şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir. Ev eşyasından paletli ürünlere kadar geniş bir yelpazede müşterilerine çözüm ortağı olmayı başarmış olan Hadımköy nakliye firması çeşitli büyüklükte ve küçüklükte araçları ile hizmet vermektedir. Müşterilerinin isteği doğrultusunda akılcı ve hızlı çözümler sunan firmamız müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyetini kazanmaktadır. Ayrıca yedi yirmi dört ulaşılabilmesi ile müşterileri için her zaman hazır beklemektedir. Müşterilerimiz için verdiğimiz bir diğer hizmet ise şehirlerarası nakliye hizmetidir. Şehirlerarası nakliyenin şehir içi nakliyeye göre daha hassas durumları söz konusudur. Öncelikle eşya daha uzun süre araçta kaldığı için hasar görme oranı artmaktadır. Bu risk göz önünde bulundurularak şehirlerarası nakliye için tam donanımlı ve gelişmiş araç seçeneklerimiz ile hızlı kaliteli hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra personelimizin de uzman ve deneyimli olması eşyalarınızın hasar görmeden zamanında adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Sigortalı taşımacılık sistemi ile çalışmaktadır. Sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızın olası bir zarar görmesi durumunda sigorta devreye girmekte ve zararınız karşılanmaktadır.

HADIMKÖY BÖLGESİNDEN İSTANBUL VE TÜRKİYE GENELİNE GÖNDERİMLERİNİZ İÇİN DOĞRU ADRESTESİNİZ.

Güncel nakliye hizmetleri

Hadımköy nakliye

Nakliye hizmetlerinin yanı sıra nakliye araçları desteği hizmetimiz de devam etmektedir. Üzeri kapalı ya da açık kasa araçlar bulunmaktadır. Firmamız parça eşya taşımacılığı, sandık malzemeleri nakli, paletli ürün sevkiyatı, fabrika mallarının taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız her müşteri için ayrı bir özen göstermekte ve müşteri memnuniyeti ilkesini prensip olarak benimsemektedir. Geniş araç filosu ile çeşitli taşıma taleplerini karşılamakta ve her müşterisinin memnuniyetini sağlamaktadır. Hadımköy nakliyeci arayışı içinde olan bireyler ya da şirketler firmamızın referanslarını inceleyerek doğru bir tercih yapabilirler. Sektörde sabitlemiş olduğu yerini korumak ve güvenle geleceğe taşımak için müşterisi ile karşılıklı kazancı esas sayan firmamız, her tür taşıma işlemi için uygun olan araç kapasitesi ile hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini elde etmiş olan firmamız müşterilerinden aldığı destekle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Tüm bu başarılara kaliteli, hızlı, sigortalı, ambalajlı taşımacılık ilkeleriyle ulaşmış olan firmamız talepleriniz doğrultusunda pratik ve çözüm odaklı yaklaşım ile hizmet vermeye devam edecektir. Nakliye hizmetlerini üstün kalite standartlarında veren firmamızın fiyatları ise oldukça makul düzeydedir ve müşterisinin bütçesini sarsmamaktadır. Müşterilerinin tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılamak için yeniliklere açık olan firmamız her geçen gün kendini yenilemekte ve bugünün nakliye ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte hizmetlere imza atmaktadır.

 + ” Hadımköy nakliyeci – Hadımköy nakliyatçı – Hadımköy nakliye firması – Hadımköy ucuz nakliyat – Hadımköy nakliyat şirketi – Hadımköy nakliyatçılar – Hadımköyde nakliyeci, Hadımköy kamyonet nakliye, Hadımköy nakliye kamyonu, Hadımköy içi nakliyeci firmaları ” –

Posted in Nakliyat.

2 Comments

  1. Hadımköyden Tuzlaya nakliyat hizmetimizi sayenizde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Hizmetlerinizden çok memnun kaldık.

  2. Yıllardır firmamızın ihtiyaçları gereği bir çok firma ile taşıma ve sevk işlemlerimizi gerçekleştirdik. Ve en sonun Aykul nakliyat ile tanışdık ve asıl şimdi yapılan işin hakkını veren bir firma bulduk. Tüm nakliye ve taşımacılık alanındaki çözüm ortağımız sizlersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir