Keyap Nakliyat

 

KEYAP NAKLİYAT – MODOKO NAKLİYAT KAMYONET NAKLİYE – PARÇA EŞYA TAŞIMA – UYGUN FİYATA EKONOMİK HİZMETLER

Nakliye
Eşyalarım kırılacak mı, zarar gelecek mi korkusuna son. Keyap nakliyat firmamız, son derece deneyimli kadromuzla evinizi, ofisinizi güvenli bir şekilde taşımak için hizmet vermektedir. Günümüzde çok fazla nakliyat firması bulunmaktadır.Ucuza ev,ofis taşıttırmayı amaçlayarak, korsan naliyeciler yüzünden işiniz size pahalıya patlamasın. Firma adı altında çalışarak kendilerini nakliyeci olarak gösterenlere taviz vermeyin. İşimizi özenle,dikkatli ve son derece titiz yaparak işlerinin ehli olan ekiplerimiz eşyalarınıza zarar gelmeden taşımaktadır. Evinize, ofisinize nakliye ekibimiz gelmeden önce sağlıklı bir fiyat almanız ve güveninizi kazanmak için ücretsiz expertiz yollarak firmamız hakkında, nakiyatın nasıl gerçekleşeceği hakkında faha fazla bilgiye de sahip olabilirsiniz. Expertimiz eşyaların büyüklüğüne, montaj/demontaj olup olmadığına bakarak eşyalara uygun nakliye aracını ve ekip sayısını belirler. Ve sizden taşınacağınız günün tarihini alarak programa koyar.
Tayini çıkanlar,Emekli olup memleketine dönmek isteyenler, ataması çıkanlar, oturdukları semtten farklı bir semte geçmek isteyenler günümüzde yaygın durumdadır. Bunun için güvenilir bir nakliyat fimrası aramaktadırlar. Herkes ev taşıyabilir ama herkes güven veremez. Biz Keyap evden eve nakliyat firması olarak sizlere adımızla, tecrübemizle ve kaliteli kadromuz ile sonsuz güven sağlamak için burdayız.
Eşyalarınızı düşündüğünüz kadar biz de hem sizi hem eşyalarınızı düşünmekteyiz. Günümüz ekonomisi ve eşya fiyatları mağlum durumda. Tuttuğunuz nakliyat firması eşyalarınıza zarara uğrattığı anda sizin de yeni eşya alarak cebinizi zarara sokacaktır. Böyle durumlarla karşılaşıp mağdur olmanıza hiç gerek yok. Keyap nakliye ekibimiz eşyalarınızın kırılmasını, çizilmesini hasar görmesini önlemek için özel ekipmanlar, kutular, balonlu naylon adı verdiğimiz koruyucu ambalajlar ile güvence altına alarak gelecek herhangi bir zarara karşı koruma altına almaktadır. Paketlenen eşyalar özenle nakliye aracına yerleştirilerek, eşyaların gideceği yeni güzergaha göre harakete geçerler. Eşyalarınız yeni adrese ulaştırıldıktan sonra güvenli bir şekilde yerleştirerek ekibimiz işlerini btirirler. Diğer firmalardan farkımız öncü olmaktan çok müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. .

HER EBAT NAKLİYE ARACIMIZ İLE KEYAP NAKLİYAT VE MODOKO NAKLİYAT OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE PROFESYONEL HİZMET SUNMAKTAYIZ

Müşteri memnuniyeti bizim için önemli olduğu için ön planda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti söz konusudur.Her zaman bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti olmuştur.İyyi bir nakliyat firması olmak zordur ve biz zoru başarmayı severiz. Taşınma esnasında önemli olan eşyaların deforme olmamasıdır, Firmamız Keyap nakliyeciler olarak sorunsuz ve kusursuz taşıma yapmayı hedefliyoruz ve yapıyoruz. Eşyalarınız taşınırken işlerinde profesyonel olan ekiplerimiz tarafından güvenle titiz bir şekilde taşınır. Mobilyalarınız, koltuklarınız zarar görmemesi için özel ambalaj ile kaplandıktan sonra taşınır. Beyaz eşyalarınız ( çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, derindorucu )özel ambalajlanarak montajı/ demontajı ekibimiz tarafından yapılır. İsteğe göre Mutfak eşyalarınız ( bardakü tabak, mutfak aletleri vb. ) ekibimiz tarafından özenle özel kutulara yerleştirerek taşırlar. Ev veya iş yeri yüksek katlarda ise asansör kuruluu yaparak eşyalarınızı güvenle asansör sayesinde taşımaktayız.

Evden eve nakliye paketlemesi
Şehirler arası taşıma yaparken gidilecek yol mesafesi uzun olduğundan araçların dayanıklı olması gereklidir. Keyap nakliyat araçlarımız son derece modern ve uzun yola dayanıklıdır. Eşyalarınıza hiç bir hasar vermeden varış noktasına kadar taşırız. Yüklediğimiz eşyaları yeni taşındığınız yere çıkartarak montaj işlemlerini ve kurulumunu yaparız. Diğer firmalar gibi işimizi yarım yamalak değil tam yaparak takdirinizi ve güveninizi kazanmaya çalışırız. Keyap nakliyat firma araçlarımızı her taşıma sonrası ekiplerimiz içerisini süpürür, temizler ve temiz halde bir sonraki taşıma için hazır halde bulundururlar. Böylelikle zaman kaybı yaşanmamış olur. Firmamız son derece titiz ve temiz çalışmaktadır.
Nakliyat firması kurmak kolay ama kaliteli olmak emek ve azim izter. Biz yıllardır her zorluklara kadromuz ile başa çıkarak, tüm müşterilerimizin hem güvenini hem beğenisini kazanarak büyümeye ve ön planda olmayı başardık. Programlarımızı düzenli bir şekilde takip ederek nakliyat için ekiplerimizi günü ve saatinde sizlere yönlendiriyoruz. Her zaman aklınızda nakliyenin ucuzluğu değil kalitesi ve güvenirliliği ön planda olmalı. Unutmayın ki herkes ucuza ev taşıyabilir ama size kaliteyi sunamaz. Önemli olan kurumsallık ve kalitedir. Kalitenin ve güvenin olduğu bir firmada hiç şüpheniz olmasın ki işlerinin ehli olduklarını belli etmektedirler. Firmanın kalitesi kadar nakliye için kullanılan araçlar da önemlidir. Araçlar nakliyat için uygun mu kaliteli mi bunlar da göz önünde bulundurulmalı. Biz tüm bu kriterleri tek bir firmada toplayarak sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarımız ( tır, kamyon )son derece modern ve nakliyat için uygun, uzun yollara dayanıklıdır. Nakliyat kadromuz İşlerinde profeyonel son derece dikkatli ve beceriklidir.Evden eve nakliyatımızdan ziyade ofis gibi iş yerlerinde de kusursuz bir taşıma yapmakta olup takdir edilmekteyiz. Nakliye firmamız yıllarının verdiği tecrübe ve başarılı, işlerinde profesyonel olan kadrosuyla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

keyap nakliyat, keyap nakliye, keyap nakliyeci, keyap ucuz nakliyat, keyap kamyonet nakliye, keyapta nakliyeci, modoko nakliyat, modoko nakliyeci, keyap nakliye duragı, keyap nakliyecileri

Posted in Nakliyat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir