Çekmeköy Nakliye’nin Öncü Firması Aykul Nakliyat

Aykul Nakliyat kurulduğu günden bu yana İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde hizmet veren bir firma olarak ilerlemektedir. Gelişen teknoloji ile ilerleyen nakliye sektöründe müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi konfor ve kalite doğrultusunda sunmaktayız. Yalnızca İstanbul ilçe ve semtlerinde değil, Türkiye’nin diğer illerinde birçok farklı alanda ve nakliye konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız.

Şehirlerarası nakliye ve evden eve nakliyenin yanı sıra parsel taşımacılık, parça eşya taşıma, büro ve işyeri taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, sahne sistemleri taşımacılığı, büyük ve küçük araç organizasyonu gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz. Çekmeköy nakliye yapan firmalar arasında lider konuma yerleşen Aykul Nakliyat olarak yalnızca güvenle eşyalarınızı taşımıyor siz değerli müşterilerimize kaliteli ve konforlu bir hizmet sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

 Çekmeköy nakliyat hizmeti veren firmamız evden eve nakliye için verdiği güven ve kaliteyi diğer hizmetlerinde de müşterilerine sunar. Profesyonel ve uzman ekibimiz ile belirtilen adrese teslim edilen eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınarak monte edilir. İnsan gücü yerine nakliyat sektöründe son teknoloji ile hizmet veriyoruz. Asansörlü taşıma sistemi ile eşyalarınızın hasar görmeden belirtilen adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

 Çekmeköy nakliye firması olarak hizmet veren Aykul Nakliyat, kurulduğu günden itibaren nakliye ve depolama sektörlerinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunar. Ambalajlama, nakliye, depolama, demonte ve monte hizmetlerinin yanı sıra ofis taşımacılığı, parsel taşımacılık ve sahne sistemleri taşımacılığı gibi hizmetleri de Aykul Nakliyat olarak sunuyoruz.

Çekmeköy nakliyat

Nakliye ve depolama işlemi öncesinde taşınacak eşyaları incelenerek detaylı rapor hazırlıyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Ön hazırlık aşamasında fiyat ve diğer detaylarla ilgili müşterilerimizle işbirliği yapıyoruz. Müşterilerimize en uygun saatte ve günde randevu oluşturarak sistematik bir şekilde çalışıyoruz.  Nakliye sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği adreslerde ön çalışma yaparak park yeri, taşıma sistemi ve diğer konularda neler yapılacağı konusunda müşterilerimize taşıma öncesinde ön bilgi veriyoruz. Depolanacak eşyaların hacmi ve cinsine göre hangi depoda nasıl muhafaza edileceğini belirliyoruz. Eşyalarınızı uygun ambalaj malzemesi ve tekniği ile ambalajlayarak zarar görmesini engelliyoruz. Depolama ve nakliye öncesinde eşyalarınızı sigortalayarak olası kazalardan dolayı siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamasını engelliyoruz. Çekmeköy evden eve nakliye hizmeti veren firmalar arasında lider konuma geldiğimiz hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimiz hem bütçesine hem de isteklerine uygun stratejiler üreterek en iyi deneyimi sunuyoruz.

Kaliteli ve güvenilir nakliye ve depolamanın adresi olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen bir firma olarak Türkiye’nin 81 ilinde aradığınız konforlu nakliye hizmetine Aykul Nakliyat ile ulaşabilirsiniz.

 Neden Aykul Nakliyat’ı Seçmelisiniz?

Aykul Nakliyat olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de güvenilir nakliye hizmeti sunuyoruz. Birçok nakliyat firmasının aksine müşterilerimizin çıkarları ve istekleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. Yer değiştirecek olan tüm eşyaları sigortalayarak müşterilerimizi olası kaza ve hasarlara karşı güvence altına alıyoruz. Taşıma işlemi öncesinde doğru ve güvenli tekniklerle ambalajladığımız eşyalarınızı hasar görmeden teslim ediyoruz. Depolama hizmetimizde eşyalarınızın boyutuna en uygun depoda ve güvenle muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Sunduğumuz parsiyel ofis taşımacılığında belirtilen adresten teslim alığımız eşyalarınızı yine belirttiğiniz adrese hasar görmeden teslim ediyoruz. Nakliye ve depolama hizmetini sektörde en uygun fiyatlarla sunan Aykul Nakliyat olarak profesyonel ve güçlü ekibimiz ile müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatacağımızın garantisini veriyoruz.

Çekmeköy nakliyat ile alabileceğiniz diğer hizmetler ; Çekmeköy kamyonet nakliye, çekmeköy ev eşyası taşıma, çekmeköy ucuz nakliyat, çekmeköy parça eşya taşıma gibi hizmetlerimizdende yararlanabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]