Ümraniye Nakliyat

Profesyonel kadromuz ile nakliye alanında bireysel ve kurumsal firmalara sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Eşyalarınızda çizikler dahi oluşmasına fırsat vermeden Ümraniye Nakliyat taleplerinize ideal taşımacılık çözümleri ile cevaplar vermekteyiz. Evden eve nakliyat çalışmalarımızda farklı eşya kapasitesine sahip evlerinizin taşımacılıkları için uygun araç seçimleri yapılmakta ve tek seferde eşyalarınızın taşınması mümkün olmaktadır. Günümüzde nakliyat standartlarına uyumlu olarak çözümler elde edilmektedir. Tüm eşyalarınız ambalajlanmakta ve taşınırken çizikler oluşmasına dahi izin verilmemektedir. Mobilyalarınız demonte hale getirilmekte ve bu şekilde paketlenmektedir. Taşıma ekiplerinde yapılan ön hazırlık çalışmalarına göre mobilya ustası da bulunmakta ve eşyalarınızın demonte- monte edilerek teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Evden eve nakliye

Ümraniye nakliyat

Kurumsal taşımacılık alanında da oldukça profesyonel bir kadroya ve teknolojik imkânlara sahip olan firmamız pratik çalışmalar sunmaktadır. Tekstil alanındaki firmanızın eşyalarını taşımada araçlarda özel askılı taşımacılık sistemleri kullanılmakta ve ürünlerin hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine taşınması sağlanmaktadır. Hem şehir içi, hem de şehirlerarası Ümraniye Nakliyat hizmetlerimizde hızlı, güvenilir ve sorunsuz çalışmalar hazırlanmaktadır. Şehirlerarası nakliye çalışmalarında sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi de tercih edebilir, eşyalarınızın daha profesyonel bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlayabiliyoruz. Özellikle işyerinizin taşınmasında eşyalarınızın sizin için çok önemli yatırımlar olduğunun farkında olarak titiz ve özenli nakliye planları hazırlanmaktadır. Şehirlerarası yollarda kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınızın çok daha güvenilir bir şekilde taşınması söz konusu olmaktadır.

Ümraniye nakliye, Ümraniye nakliyecisi, Ümraniyede nakliye, Ümraniye ev nakliyesi, Ümraniye ev taşıma

paketleme evden eve

Ümraniye nakliye

Çalışmalarımızın kaliteli ve sorunsuz olmasındaki temel etken eşya ambalajlama aşamasındaki kaliteli malzeme kullanımı olmaktadır. Hava kabarcıkları olan plastik malzemeler ile ambalajlama çalışmaları yapılmaktadır. Eşyalarınızın maddi değerlerinin yanında manevi değerleri olduğunu da farkında olarak paketleme aşamasında çok dikkatli olmaktayız. Bu şekilde oluşabilecek en ufak sarsıntılarda dahi eşyalarınızın çizilmesinin önüne geçebiliyoruz. Bu alanda Ümraniye Nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde özel ambalajlar ile paketlenen beyaz eşyalarınız, özel eşyalarınız, kırılacak özelliklerdeki mutfak eşyaları, mobilyalarınız, ofis eşyalarınız herhangi bir kırılma ya da çizilmeye maruz kalmadan yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Ambalajlama çalışmaları ofis taşımacılığı hizmetlerinde çok daha önemli olmaktadır.

Ofis eşyalarınız içerisinde dijital özelliklerde pek çok cihaz olabiliyor. Bilgisayarlar, serverler, faks- fotokopi makineleri, ekranlar, yazıcılar gibi eşyaların paketlenmesinde ekstra köpük ve sünger malzemelerin kullanılması da söz konusu olmaktadır. Nakliyat çalışmalarını oldukça kolaylaştıran araçlarımızdan biri de asansörlü araç kullanımları olmaktadır. Asansörlü araçlar Ümraniye Nakliyat hizmetleri içerisinde en çok tercih edilen çalışmalarımız arasında yer alıyor. Çok yüksek katlardan eşyaların uzanan asansörler ile araçlara yüklenmesi çok daha sorunsuz ve kaliteli bir kullanım olmaktadır. Asansörlü araçlarla eşyalarınız çok daha güvende olmakta ve hızlı bir şekilde yüklenme sağlanmaktadır. Binaların sekizinci, dokuzuncu katına kadar ulaşabilen bu araçlar eşyalarınızın araçlara yüklenmesinde hız, güvenlik ve sorunsuzluk sağlamaktadır.

Ümraniye Nakliye

Sadece ev ve ofis taşımacılıklarında değil fabrika taşımacılıkları gibi çok daha kapsamlı çalışmalarımızda bulunuyor. Bu alanda Ümraniye Nakliyat hizmetleri içerisinde geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bu şekilde çeşitli makine ekipmanlarınızın araçlarımız ile istenilen yerlere taşınması mümkün olmaktadır. Bu tür hizmetlerimizde sigortalı taşımacılık çalışmalarımız tercih edilebilmektedir. Maliyetleri çok fazla olan bu makinelerin özel bir şekilde taşınması gereklidir. Bunun için alanında uzman taşıma ekipleri sorunsuz çalışmalar sunuyor. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimizin tercih edildiği bir başka kategori ise fuar taşımacılığı olabiliyor. Fuar alanlarına yapılacak taşımacılıklarda ürünlerinizin maksimum güvenlik koşulları içerisinde taşınması mümkün olmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanında parça eşya taşıma gibi çok daha ekonomik nakliye çözümleri de sunmaktayız.

Aykul taşımacılık

Ümraniye nakliyat

Nakliye alanında sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Ümraniye Nakliyat taşımacılık alanında gelen taleplere çok pratik çözümler sunmaktadır. Taşınma işini sizin için bir kahve içme kolaylığına indiren firmamız bu alanda düzenli ve planlı çalışmaları ile sorunsuz taşıma hizmetleri sunuyor. Ön hazırlıklarla başlayan nakliye sürecimiz, uygun araç, ambalaj malzemesi seçimi ve ekip oluşturma aşamasından sonra başlamaktadır. Eşyaların demonte olarak paketlenmesi ile taşıma çalışmaları çok ideal bir şekilde tamamlanmaktadır. Eşyaların taşınma sürecinin ardından yükleme aşaması da tamamlanır ve yeni adreslerine ulaşan eşyalarınız monte edilerek teslim edilmektedir. Evden eve nakliyat çalışmalarında her odanın eşyası kendi alanında taşınmakta ve monte edilmektedir. Hızlı, güvenilir ve tüm ihtiyaçlarınıza en ideal hizmetleri veren firmamız, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetlerimizde önceliğimiz eşyalarınızdır. Bunları dikkate alarak titiz bir çalışma ile tüm eşyalarınızın paketleme işlemini yapmaktayız. Sökülmesi gereken tüm eşyalarınızı demonte hale getiriyoruz yeni adresinizde aynı şekilde kurulumu uzman ekibimiz ile yapmaktayız. Anadolu yakasında yoğun bir taşınma evresinde olan Ümraniye için bu bölgede müşterilerimize Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini en kaliteli şekilde sunmaktayız. Şirketimiz Ümraniyede sadece evden eve nakliyat hizmeti sunmuyor buna ek olarak geniş araç filomuz ile Ümraniye ofis taşıma, Ümraniye şehir içi nakliyat ve bir çok taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Firmamız dönemsel olarak yaz aylarında özellikle indirlimli evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Fırsatlarımız ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve tüm detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları ne kadar ?
Evden eve nakliyat hizmeti fiyatları değişmektedir. Sebebi ise eşyalarınız, taşınacak olan mesafe vb. şartlardır. Net bir fiyat için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz veya eşya görseli ve videonuzu bize göndererek en net fiyatı alırsınız.

Evden eve nakliyat hizmeti ne kadar sürmektedir ?
Şehir içi evden eve nakliyat hizmeti standar 1+1 2+1 3+1 4+1 daireler için taşıma işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Uzun mesafeli veya farklı şehir taşıma işlemleri mesafeye ve eşya durumunuza göre farklılık gösterebilir. Net bilgi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya – Demonte ve Montaj işlemini yapıyormusunuz ?
Mobilya montaj hizmeti için işinde uzman marangozlarımız mevcuttur. Mobilya harici beyaz eşyalarınızda söküldüğü gibi yeni adresinizde aynı şekilde yerine takılır.

Firmamız ÜMRANİYE Nakliyat adı altında bir çok taşımacılık hizmetlerinide sunmaktadır. Bunların içerisinde Uzman ekibimiz ile evden eve ve işten işe profesyonel paketlemeli taşıma hizmetimiz, Şehir içi kamyonetlerimiz ile şehir içi taşıma, Antika taşımacılığı, Piyano taşıma, Antika taşımacılığı, Hassas cihaz nakliyesi, Makine & Jeneratör taşıma, Motosiklet nakliyesi, Çeyiz taşıma gibi hizmetlerimiz ile geniş araç filomuz ile Ümraniye ve diğer bölgelerde kesintisiz olarak kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

DİĞER TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİMİZ

Ümraniye nakliye

Ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye yük taşıma

Ümraniye ev nakliyesi

Ümraniyede nakliyeci

Posted in Nakliyat and tagged , , , , , , .

61 Comments

 1. Ümraniye bölgesinde nakliyeci aramaktan sıkıldık. Ve sonunda Aykul nakliyat firmasını bulduk ve tüm şehir içi taşıma ve ev eşyası nakliyelerimizi sayenizde gerçekleştiriyoruz çok teşekkürler.

 2. Ümraniye nakliyat çok teşekkür ederim eşyalarım sayenizde sağ salim evime indirildi hiç bir hasar görmeden çok saygılı çok işiyle ilgili insanlarsınız çok teşekkür ederim bundan sonra tek adres aykul nakliyat ☺

 3. Evden eve tasimada Ümraniye nakliyat ile ev esyasi tasima işimizi gerçekleştirdik. Profesyoneller ile calismak gercekten çok farkli.

 4. Hızlı ve güvenilir bi nakliyat gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Çevreme sizi önericem ve bu yorumu okuyan herkes gözünüz kapalı güvenin. Teşekkürler ümraniye nakliyat .

 5. Sayenizde eşyalarımız Adapazarından Ümraniye’ye sorunsuz bir şekilde geldi sadece buda değil gösterdiğiniz ilgi alaka firmanızın saygın kişiliği ile iyikide Aykul NAKLİYAT firmasıyla çalışmışız diyebildik
  Ayrıca yolculuk esnasında ne zaman ararsak bizi kokumuzun hakkında bilgilendirdiniz.Elinize sağlık emeğinize sağlık…

 6. Evimizi ümraniye nakliyat ile taşıttık. Ekip birbirine uyumlu ve işini biliyor. Eğer evinizi taşıtmak istiyorsunuz kararsızsanız bu yorum size yeteri olacaktır.

 7. Evimizi ümraniye nakliyat ile taşıttık. Ekip birbirine uyumlu ve işini biliyor. Eğer evinizi taşıtmak istiyorsunuz kararsızsanız bu yorum size yeteri olacaktır.

 8. Ümraniye den çekmeköye 3+1 evimizi taşıması için aykul nakliyatı aradım yetkili kişi bayram bey ile uygun fiyatta anlaştım.evimi sorunsuz bir şekilde taşımasını yaptılar.teşekkürlermi sunuyorum.tavsiye edebileceğim tek firmadır anlayışlı mütavazı tavırlarıyla kendilerini hayran bırakıyorlar….

 9. Ümraniye Nakliye 2+1 Evimizi Taşıması İçin Aykul Nakliyatı Aradım Yetkili Kişi İle Görüştüm Uygun Fiyata Anlaştım Ve Sorunsuz Bir Şekilde Taşıması Yaptılar Teşekkür Ediyorum Tavsiye Edebilecem Tek Firmadır Anlayışlı Mütavazı Tavırlarıyla Kendilerine Hayran Bırakıyorlar….

 10. Kaliteli firma olduklarını ilk başlangıçta anlamıştım ve ilk olarak ekspertiz geldi ev eşyalarımıza baktılar söz verdikleri gün gelip ambalaj paketleme montaj işlemini sorunsuz hallettiler teşekkürler Ümraniye Aykul Nakliyat.

 11. Kaliteli işinde uzman her sistemleri dört dörtlük bir nakliye firması böyle bi firma ile çalıştığımız için çok şanslıyız. Ekip e özellik ile teşekkür ederiz.

 12. taşımacılıkta ve ev eşyası nakliyesinde uzman işini bilen bir firma ekip ambalajlama ve taşımada çok iyi.

 13. Aykul nakliyata tsekkurler cok memnun kaldim bundan sonraki calismalarimizda sizi terceh etmeliyiz kesinlikle esyalarimizin tasima ve duzeni icin hic bir zarar gormeden yerine ulastirdiginiz icin ekibinize ve sizlere tesekkurler cok disiplinli. Duzenli bir calismanizla karsilastik aykul nakliyat.

 14. Ümraniye semtinde 2 sokak alt tarafa evimizi taşıdık. Bizlere çok güzel destek oldunuz . İyi çalışmalar dilerim.

 15. Sektörün hakkını veren firma bu işte. O kadar nakliyat işim oldu hep farklı firmalarla çalıştım ama Aykul Nakliyat bu işte çok daha iyi olduğunu farkettim. Artık tek adresim burasıdır. İyi çalışmalar.

 16. umraniye icerisinde Yapmis oldugumuz nakliye hizmetimizi SORUnsuz birsekilde gerceklestiren Aykul nakliyata tesekkurlerimi Sunarim

 17. Ümraniye’den Kartal bölgesine ev eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde taşıt tık ekibinize çok teşekkürlerimizi sunarız

 18. Ev eşyalarımızı en ucuz fiyat ile kaliteli bir şekilde taşıdınız çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 19. Ümraniye bölgesinden Beylikdüzüne 1+1 ev eşyalarımızın ambalajlamasını ve paketlemesini profesyonelce yapıp evimizi sorunsuz taşıdılar. Böyle saygıdeğer bir firma ile çaliştiğimiz için çok şanslıyız.

 20. Ümraniyede yaptığınız nakliyattan çok memnun kaldım müşteriye ilgi ve alakanız herşryiniz çok iyi. Eşyalarım dört dörtlük geldi sayenizde güvenilir saygıyla hoşgörüyle karşılandık. Çok destek oldunuz kalitenin tek adresi Aykul Nakliyat
  Teşekkürler.

 21. Eltimin evini bizim aynı sokağa taşıyacaktık. Ümraniye de işini bu kadar hesaplıya ve kaliteye yapan bir nakliyat firması daha yok. Geçtiğimiz sene kaynım taşındı bizim sokaktan. firmanın ismini vermiyim şimdi. adamın tv sinin camı kırılmış dolabının kapağı çizilmiş şekilde teslim edildi. Ayrıca bir tutanak tutturmak istediğinde de aldığı cevap olumsuz olmuş. Ancak aykulnakliyatta böyle bir şeye şuana kadar rastlamadık. Eltimle yazıyorum şuan bu yorumu. Kendisi çok memnun kalmış. Bende diğer insanlarda okuyup bilgilensin diye sürekli, özellikle netten aldığım hizmetlerin yorumunu yaparım. Dedim eltime gel yorum yazalım. O da maşallah diyor ve firma sahiplerine selamlarını iletiyor. Hizmetiniz için de ayrıca minnettarmış.

 22. Yıllardır ümraniye de yaşıyorum 2 kez taşındık ve sizin firmanız ile kazasız belasız nakliyemizi yaptık. Firmayı yavsiye üzerine buldum çok memnun kaldım. Telefonla gereken tüm bilgileri verdiler sağolsunlar gördüğün en hızlı nakliyat firması diyebilirim.

 23. Ümraniye içerisinde evimizi taşıttık. İnan’ın böyle kaliteli bir hizmet görmedik. Her zaman ilk tercihimiz sizsiniz iyi çalışmalar.

 24. dün yapmış olduğunuz nakliyeden fazlasıyla memnun kaldım fiyatlarınızda çok cazip geldi verdiğiniz hizmetten ötürü çok teşekkür ederim.

 25. Aykul nakliyata cok tesekkur ederim esyalarimiz sag salim teslim ettiler yeni evliydik esyalara hasar gelir diye korktuk ama cok memnun kaldik. En ufak bir cizik bile gormedik Tekrardan tesekkur ederiz aykul nakliyata herkese tavsiye ederim

 26. Nakliye alanında sektörünün öncüsü aykul nakliyat sayesinde eşyalarım evime hem sağ salim hemde tertemiz geldi ilgi ve alakanız için teşekkürler

 27. Aykul nakliyat firması ile ev eşyalarımı taşıdı. Hiçbir hasar vermedi. Çok sıcak kanlılar ve işlerinde çok iyiler. Birdaha taşınırsam tekrar sizle çalışıcam.

 28. Ümraniye Namık Kemal’de oturuyorum firma çok ilgili ve eşyalara zarar vermeden taşıdılar çok memnun kaldık teşekkür ederiz fiyat konusundada çok uygun

 29. Çok çok teşekkür ederiz Ümraniye’den Üsküdara ev eşyalarımızı sayenizde sorunsuz taşıttık. İyi çalışmalar.

 30. Ümraniye içerisinde ev eşyamızı taşıdık. Çalışanlar güler yüzlü ve işini çok iyi biliyor. Tavsiye ederim.

 31. Ümraniye içinnde ev taşımamız oldu Bayram bey ile görüştük anlaştık söz verdikleri gün geldiler eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Teşekkürler.

 32. Ümraniye çarşı da olan evimizi üsküdüra taşıdılar. Hiç bir eşyama zara gelmedi. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

 33. Ümraniyede ev taşıma işimizi Aykul nakliyat ile sorunsuz gerçekleştirdik. Ambalajlama, taşıma, demontaj ve montaj hizmetiniz tam profesyonel bir taşıma firması olduğunuzun kanıtıdır.

 34. Taşıma ve nakliyenizden çok memnun kaldık sayenizde eşyalarım sorunsuz şekilde geldi teşekkürler ümraniye aykul nakliyat

 35. Ümraniye içerisinde 2 + 1 evimizi Aykul nakliyat ile taşıttık. İlk olarak keşif istermisiniz diye sorduklar biz eşya görsellerini whatsapp üzerinden tüm eşyaları çektik gönderdik söz verdikleri günde 5 kişilik bir ekiple geldiler malzemeleri toplayıp paketlediler. Gardrop vs. Montaj gereken eşyaları söktüler diğer adrese sorunsuz taşıyıp tekrardan eşyalarımın kurulumunu yaptılar. Ekip gerçekten muazzam uyumlu ve işi bilen bir ekip taşınmanın başından sona bizlere her açıdan destek olan Bayram bey’e teşekkürlerimizi sunarız iyi çalışmalar bol kazançlar.

 36. Firmaniz ile 20.01.2019 tarihinde evimizi Ümraniye alemdağ’dan Çekmeköy mimar Sinan mahallesine evimizi taşıttık. Ekip müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapıyor yaptığım övgü hizmetleri karşılığında az kalır. Çok çok sağolun iyi çalışmalar.

 37. Ben Salih doğan şube değişikliği yüzünden taşınmak zorunda kaldık ilk önce bakırköyde idim şimdi ise Ümraniye ye geçiş yaptım eşimde çalıştığından dolayı bizim için çok zor bir aşama bu taşınma Faslı filan ilkte biraz tedirginlik vardı eşyalarımız zarar görecek die ama be güzel ki sizinle tanıştım internetten Ümraniye nakliyat yazarak arama yaptım ve ilk sırada siz vardınız sizi aradım bayram bey ile görüştük konuşması insana bir güven verdi işi bilen bu sektörde yıllardır çalışan birisi odluğu belliydi fiyat da uygundu başka bir firma ile görüşmeden sizinle çalışmaya karar verdim taşınma günü geldiğinde gerçekten ekibiniz çok güzel bir çalışma yaptı herşeyi sardılar paketlediler dikkatli bir şekilde taşıdılar en son iş bittiğinde herşey yerli yerindeydi ve bir tane bardak bile çizilmedi AYKUL nakliyat her zaman tanıdıklarıma gururla tavsiye edeceğim iyi çalışmalar AYKUL nakliyat

 38. Merhabalar ,ev taşıma stresi yaşayanlara şunu söyleyim,çağırın Aykul Nakliyatı stresinizi de eşyalarınızı da alsın gitsin.Ekip işi bilen, sözleşilen saatten önce bile gelen, gayet beyefendi genç dinamik güçlü kuvvetli saygılı bir ekip.Çok memnun kaldım eşyalzarar en ufak bir zarar vermeden itinayla hem taşıdılar hem de yeni eve yerleştirdiler.Herkese tavsiye edebilirim.Kazandıkları paranın fazlasıyla hakkını veriyorlar,helali hoş olsun.işiniz güç rast gelsin arkadaşlar

 39. Tebrik ediyorum gerçekten işini doğru düzgün yapan bir nakliyat firması bulduk ve Ümraniye’den avrupa yakasına bir nakliye işlemi gerçekleştirdik. En uygun fiyatları bulabileceğiniz en düzgün nakliyat şirketi olan Aykul Nakliyat’a teşekkür ediyorum.

 40. Aykul Nakliyata güvenin gerçekten işlerini seri ve güvenli bir şekilde yapıyorlar. Özellikle benim gibi Ümraniye’ye yakın yerlerde ikamet edenlerin çalışması gereken tek nakliye şirketi.

 41. Ümraniye nakliyat hizmetiniz sayesinde hat boyundan şerifaliye evimizi sorunsuz şekilde taşıdık. Ekip işinde uzman ve ilgili teşekkürler.

 42. Ümraniye içerisinde ev taşıma işimizi ekipleri ile profesyonel bir şekilde tamamladılar. Ne söylediysek tamam efendim hallederiz sorun değil dediler ve herşeyi sorunsuz ambalajlayıp taşıdılar ve kurulum gereken tüm eşyalarımızı kurdular.

 43. Ümraniye çarşıdan iş yerimizi uzman ekipleri ile taşıdılar. Ekip ambalajlama ve montajda çok iyisi teşekkürler.

 44. Firmadan Bayram bey ile iletişime geçtik evimizin taşınması için telefonda görüşmemizde bizlere güven verdiler ve söz verdikleri gibi bir hizmet sundular bize. Tercih etme konusunda ikilemde kalmayın hizmeti alın gerisini firmaya bırakın.

 45. Ümraniye nakliyat ile telefonda görüştükten sonra söz verdikleri saatte adresimize geldiler taşınacak eşyaları paketleyip titiz bir şekilde ataşehirdeki evimize sevkiyatını yaptılar.

 46. 27.10.2020 tarihinden Ümraniye nakliyat ile Ümraniyeden Ataşehire 2+1 evimizi taşıttık. Ekip işinde uzman hiçbir sorun yaşamadan taşınma işimizi hallettiler. Çok teşekkür ederiz.

 47. Firma ile bir taşınma işlemimiz oldu internetten tanıştığımız için ilk olarak tereddüt ettik söz verdikleri gibi taşırlarmı acaba diye işlemlerini aşama aşama yaparak tüm malzemelerin paketlemesini güzel bir şekilde yaptılar ve yeni adresime aynı şekilde monte ettiler çok memnun kaldık. Covid19 için gerekli tedbirleride alıyorlar hiç şüpheniz olmasın.

 48. Ofis taşımamız için işinin ehli bir firma arayışındayken bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık. Bayram bey söz verdiği gün ekibini gönderdi. Paketlemeyi çok iyi yaptılar montaj ekibide çok mükemmel sorunsuz bir taşınma işlemi oldu çok teşekkürler.

 49. 28.11.2020 Tarihinde Ümraniye Ataşehir arası nakliyat işimizde yardımcı oldular. Hizmetlerinden memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

 50. Müşteri olarak daha iyisini görmedim en içten dileklerimle söylüyorum ve şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Güvenilir ve çok hızlı

 51. Ümraniye nakliyat ile evimizi taşıdık. Ekip uzman. Paketleme konusunda çok iyiler hiç bir sorun yaşamadan taşıma işlemini gerçekleştirdik. Tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir