Profesyonel, şeffaf, dürüst, başarılı ve çalışma prensiplerine bağlı olan firmamız İstanbul Gemlik nakliyat ve taşımacılık konusunda daima müşterileri ile açık net biçimde anlaşmalar sağlamış ve üstlendiği tüm projeleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Başlangıçta müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara bağlı kalmış ve verdiğimiz sözlerin daima arkasında durmuşuzdur. Firma çizgisi olarak kaliteden ödün vermeyen misyon ve vizyonumuzla İstanbul Gemlik nakliyat ve taşımacılık konusunda yeni bir yol açmış durumdayız. Güven ve müşteri memnuniyeti ise temel prensiplerimizdendir. Taşımacılık konusunda alanında uzmanlık ve kurumsallığın verdiği ileri görüşlülükle yapılan anlaşmalara bağlı kalarak istenilen şartlarda ve istenilen sürede taşımacılığın yapılmasını sağlayabilmekteyiz. Müşterilerimiz ile yaptığımız ön görüşmelerde taşınacak eşyalar, gönderim süresi ve müşteri beklentileri hakkında detaylı konuşmaktayız. Daha sonra karşılıklı anlaşma doğrultusunda işi üstlendiğimizde anlaşmaya bağlı kalmak koşuluyla işlemleri başlatarak süreci sürdürmekteyiz.

✅ Şehirler Arası Ambar:Güvenilir Taşımacılık
✅ Komple Yük Nakliyesi:Hızlı Sevkiyat
✅Parça Taşımacılık:Sorunsuz Hizmet
✅Parsiyel Nakliye:Onaylı Firma

İSTANBUL GEMLİK Ev, Ofis İşyeri Nakliyat Firması Uygun Fiyat

İstanbul Gemlik Nakliyat

Taşıma ve nakliye sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekibimiz gerekli tedbirleri almaktadır. Taşıma sürecinde ise sarsılma, çarpma ve hava şartları göz önünde bulundurularak eşyaların teslim alındığı gibi sağlam bir biçimde teslim edilmesini sağlamaktayız. Taşıma sürecindeki profesyonelliğimiz ve şeffaflığımız işi teslim edene kadar devam etmektedir. Taşıma sırasında alınan tedbirler genel geçer olmayıp eşyaların cinsine ve taşıma standartlarına göre düzenlenmektedir. Zira her eşyanın ya da her paketin güvenli ve sağlam taşınması farklı biçimde gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple taşıdığımız eşyaya göre koruma ve tedbir planlaması yapmaktayız. Böylece sağlam ve söz verdiğimiz gibi eşyaları teslim ederek müşteri memnuniyetlerini de kazanmaktayız.

İSTANBUL GEMLİK Nakliye Firması

  • İstanbul Gemlik Arası Nakliyat
  • Evden eve nakliyat
  • Ofis, İş yeri, Büro nakliyesi
  • Paletli, kolili, çuvallı malzeme nakliyesi
  • Jeneratör, Makine nakliyesi
  • İstanbul Gemlik Komple yük nakliyesi
  • Parça eşya nakliyesi
  • Özel nakliye aracı hizmeti
  • Kamyonet, Pick up, Kamyon, 10 teker, 40 ayak kamyon, Tır nakliye araçlarımız ile yükünüze, eşyanıza göre araç organizasyonu yapmaktayız.

Firmamız müşterilerine İstanbul Bursa nakliyat hizmeti ile Bursa’nın tüm bölgelerine nakliyat, evden eve nakliyat hizmetini garantili olarak sunmaktadır.

Taşıma ve Nakliye İşleminin Yürütülme Süreci
Nakliye görevini üstlendikten ve gerekli anlaşmalar sağlandıktan hemen sonra taşıması yapılacak olan yer belirlenir. Firmamızca taşıma sorumluluğunu alacağımız eşyalar incelenir ve yapılan inceleme doğrultusunda gerekli fiyat çalışması için anlaşmalar sağlanır.  İstanbul Gemlik nakliye ve taşımacılık adına yapılan çalışmalar gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra belirlenen gün belirlenen saatte taşınacak eşyalara uygun araçlar ile taşınılması istenilen depo, ev ya da ofise gelinerek anlaşma ve talep doğrultusunda gerekli işlemler başlatılır.
Daha önce gözlem için mekân ziyaret edildiğinde gerekli görülen ve belirlenen taşıma stratejileri doğrultusunda taşıma işlemine başlanır. Taşınma sorumluluğunun alındığı eşyalar arasında tehlikeli eşyalar var ise bu eşyalar ile ilgili gerekli bilgiler muhatabımız olan müşteriye verilerek olabildiğince dikkatli bir biçimde paketleme ve yükleme işlemi sağlanır.
Her müşterimiz firmamız için oldukça değerlidir ve değerli müşterilerimize sunulan hizmetin kalitesi firmamızın temel felsefesidir. Bizlerle çalışmaktan memnun olan müşterilerimiz ise temel referansımızdır. Bu prensiplerle çıktığımız yolda bu prensiplere riayet ederek ilerlemekteyiz.

Güvenilir İstanbul Gemlik Kamyonet Kamyon Nakliyat Servisi

İstanbul Gemlik nakliye ve taşımacılık sırasında meydana gelebilecek tüm problem ve pürüzler şeffaflık ilkemiz doğrultusunda müşterilerimizle paylaşılmaktadır. Bu süreçte yapılması gerekenler ya da alınması gereken tedbirler müşterilerimize açık bir biçimde iletilmektedir. Firmamız olarak değerli müşterilerimize kaliteli ve başarılı bir hizmet sunmayı hedefleyen ekibimiz bütün imkânlarıyla değerli müşterilerimize eksiksiz bir çalışma sunarak süreçten ve bizlerden memnun kalmalarını sağlayacak gerekli yaklaşımların uygulanmasını ve sağlanmasını hedeflemekteyiz. Nakil ve taşıma işlemleri sonlandığında yeni mekâna alışma sürecinin hızlandırılması için maksimum kalitede, düzenli ve titiz bir yerleşme olanağı sağlayarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Ön görüşmede yapılan anlaşmaya da bağlı olarak yerleşme işleminin titizlikle gerçekleştirilmesinin ardından taşınılan yeni mekana adaptasyon problemlerini en aza indirmekteyiz. Şahsımıza münhasır olan çalışma prensiplerimiz ve üstün profesyonelliğimiz ile müşterilerimize sağladığımız hizmetler tamamen müşteri memnuniyetlerini hedeflemektedir.

Günübirlik Aynı Gün Malzeme Teslim İmkanı

Taşıma ve Nakliyenin Planlanması
Nakliye işleminin en önemli aşaması taşımanın planlanmasıdır. Plan düşünülmeden ya da bir organizasyon gözetilmeden uygulanan taşıma işlemleri birçok problemi beraberinde getirecektir. Meydana gelen bu problemler müşterilerin nakliye, taşıma ve taşınma süreçlerini ve taşıma işlemi gerçekleştikten sonraki yerleşme aşamasını oldukça zorlayacaktır. Olumsuz bir nakliye sürecinin beraberinde getireceği problemlere maruz kalmamak için planlama yapılması oldukça elzemdir. Bu organizasyonun ilk aşaması da taşınılmasının talep edildiği mekanların içinde bulunan eşyaların sınıflandırılmasıdır. Eğer taşınması istenilen mekanda mutfak gereçleri mevcutsa ilk aşama bu grubun sınıflandırılması olmalıdır. Çok fazla kırılacak nesne bulunduğundan taşıma sürecindeki ilk organize edilmesi gereken grup bu eşyalar olmalıdır. Organizasyona bu aşamadan başlanmaması nakliye ve taşıma sürecini doğrudan etkileyeceğinden birçok olumsuz sonuçla karşılaşılabilir. Bu ve buna benzer kırılması muhtemel olan eşyalar ambalajlanmalı ve kolilere düzenli bir şekilde konularak nakliyeye hazır hale getirilmelidir. Ayrıca işlem sırasında büyük sorun çıkarabilecek diğer kesici ve delici eşyalar da korunaklı ve titiz bir biçimde paketlenerek taşıma işlemine uygun hale getirilmelidir. Eşyaların sınıflandırılması da taşıma işlemi için oldukça önemlidir. Eşyalar kolilenirken dikkat edilmesi gereken diğer bir madde ise yerleşme aşamasında kolaylık sağlayacak şekilde sınıflamadır. Kolileme aşaması uygulanırken kolilerin numaralandırılması ve yerleştirilirken öncelikli olarak açılması gereken grubun belirlenmesi oldukça önemlidir. Bu kurallara riayet edildiğinde taşıma ve nakliye işlemi bittikten hemen sonra yerleşme aşamasında herhangi bir sorun olmadan gayet pratik bir biçimde yerleşilebilinecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]