İstinye Nakliyat – Kamyonet Nakliye

Taşınmak başlı başına zor bir o kadar da yorucudur. herkes ömrü boyu mutlaka bir yerden bir yere mutlaka taşınmıştır. Eski dönem taşınmaların tarih olduğu günümüzde taşınmak artık daha profesyonel hale gelmiştir. İstinye nakliyat kapsamında faaliyet gösteren firmamız taşımacılık konusunda siz değerli müşterilerine gerek hizmet gerek uygun fiyat avantajı sunmaktadır. Uygun fiyata taşınırken eşyalarınızın hasar görme ihtimalini de göz ardı etmemek dikkat etmeniz gereken konuların başında gelir. Özellikle maddi ve manevi değerli olan eşyalarınızın hasar görmesi demek ayrıca bir maddi yük demektir. Bu yüzden firma seçimlerinizde daha dikkatli davranmak eşyalarınızın zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Firmamız yıllardır nakliyat sektöründe faaliyet gösteren her türlü yeniliklere açık olan bir firmadır. Bu yüzden de sektörde bilinen ve tavsiye edilen firma konumumuzu yıllardır bir tık ilerleyerek sürdürmekteyiz.

İSTİNYE KAMYONET Nakliye – İSTİNYE EV TAŞIMA, İŞ YERİ NAKLİYESİ
Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması her açıdan önemlidir. Gerek hizmet gerek çalışanlarımızın gösterdiği güler yüz kaliteli işler çıkarmamıza vesile olur. İstinye nakliye alanında faaliyet gösterirken her zaman profesyonel bir hizmet vermeyi hedefleriz. Bu yüzden de müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmamız daha konforlu bir taşınma sürecinin temelini oluşturur. Firmamızın resmi web sitesinde yer alan görseller ve hizmet açıklamaları firmamızı neden tercih edeceğinizi apaçık göstermektedir. Tercih ettiğimiz hizmet şeklimiz, kullandığımız ekipmanlarımız ve tam donanımlı araçlarımız mükemmel taşımacılık hizmeti verebilmemiz için oldukça önemlidir. Birinci sınıf malzeme tercih etmemizin tek sebebi eşyalarınızın üzerinde herhangi bir iz kalmaması içindir. Bunun dışında beyaz eşya ve koltuklarınızı sardığımız ambalaj malzemelerimiz de havalı naylon içeren bir malzeme olup sarsıntılarda eşyaya zarar vermeyi minimum seviyeye indirecek özellikleri içerir. Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren firmamız hasarsız taşımacılık konusunda sektörün ileri gelen firmaları arasındadır.

Firmamızı tercih etmeye karar verdikten sonra tarafınıza gelecek çalışanlarımız ön bir görüşme talep ederler. Bu görüşme sırasında eşyalarınızın miktarı, bulunduğunuz kat, yeni gideceğiniz binada kaçıncı kat bu bilgiler profesyonel hizmet vermemizin temelini oluşturur. Bu bilgileri alan firmamız eşyalarınıza uygun aracı tespit edip size söz verdiğimiz zamanda tarafınıza gelir. İstinye nakliyat kapsamında hizmet veren çalışanlarımızın her biri alanlarında uzman kişilerdir. Eşyalarınızın de-monte işlerini yapacak çalışanımız aynı zamanda montaj işlerini de yapacaktır. Yani mevcut konumuzdaki de-monte edilmesi gereken her eşyanız sökülecek gideceğiniz yerde de yeniden eski haline sizin istediğiniz yere getirilecektir. Bunun için sizden ekstra bir ücret almamız söz konusu değildir. Hayallerinizdeki nakliyat hizmetini sunarken empati yaparak en iyi hizmeti vermek firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özelliktir.
Nakliyat hizmeti verebilecek firmaların öncelikle alanlarında uzmanlaşmış olması gerekir. Müşterilerin talepleri karşılama konusunda ekipman ve çalışan desteği olmalıdır. İstinye nakliyeci sektörünün ileri gelen firması olmamızın asıl nedeni müşterilerimizin taleplerini standartlarından üzerinde karşılamamızdan dolayıdır. Mükemmel hizmetin nasıl olacağına dair sürekli gelişmeyi hedefleyen firmamızın araçlarının tamamı son sistem teknoloji ile donatılmıştır. Her türlü taşımacılığa elverişli araçlarımız ile taşınan eşyalarınızın hasar görme ihtimali neredeyse sıfırdır. Büyük bir titizlilikle taşınan eşyalarınızın sorumluluğu teslim noktasına kadar firmamıza aittir. Hizmetlerimizde her geçen gün daha iyi olmayı hedefleyen firmamız İstanbul ve ilçelerine kesintisiz nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamızın siz değerli müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Hizmetlerimiz haricinde taşımacılık ile ilgili ücret bilgisi için de yetkililerimiz aşağı yukarı bir fiyat belirleyecektir. Firmamızda her bütçeye uygun bir taşımacılık hizmetimizin olduğunu unutmamalısınız

İstinye şehir içi nakliyat, istinye nakliyeci, istinyede nakliyeci, istinye nakliye, istinye şehir içi eşya yük taşıma firması, istinye kamyonet nakiye

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]