Nakliye, birçok prosedür ve uygulamanın bulunduğu ulusal kanunlarla belirlenmiş bir yapıdır. Gerek şehir içi gerek şehirlerarası yapılanmaları taşımacılık açısından oldukça önemlidir. İstanbul kumluca nakliyat ve taşımacılık karayolları taşıma kanunlarına uygun yapılan ve bu yükümlülükler doğrultusunda hizmet veren bir yapıdır. Taşımacılık sırasında her iki tarafında mağduriyetini önlemek adına uygulanan işlemler birçok maddeyi kapsamaktadır. Firma olarak yükümlülüklerimizin farkında olup gerekli maddelere müşterilerimizin de riayet etmesini talep ederek güvenli ve başarılı işler başarmak en temel amacımızdır. Her iki tarafın da haklarının korunması adına taşıma ve nakliye işlemi gerçekleştirilmeden bir takım anlaşmalar yapılmalı ve bir takım konular konuşulmalıdır. Anlaşmanın yeri ve tarihi not edilmelidir. Gönderici bireylerin adı belirlenmeli ve bireylere ulaşılabilmesi için adresleri alınmalıdır. Firmamız tarafından taşıyıcı ekibimizin bilgileri de şeffaf biçimde istenildiğinde müşterilerimize bildirilmektedir. Taşıma ve nakliye için anlaşma sağlanırken mutlaka konuşulması gereken konulardan biri de süredir. İstanbul kumluca nakliyat ve taşımacılık işlemlerinde teslim süresi mutlaka belirlenmelidir. Teslim süresi belirlenirken olası problemler göz önünde bulundurulmalı ve süreye dâhil edilmelidir. Bu durum hem müşterilerimiz hem de firmamız adına anlaşmanın her iki tarafı memnun etmesi için oldukça önemlidir.

✅ Şehirler Arası Ambar:Güvenilir Taşımacılık
✅ Komple Yük Nakliyesi:Hızlı Sevkiyat
✅Parça Taşımacılık:Sorunsuz Hizmet
✅Parsiyel Nakliye:Onaylı Firma
İstanbul Kumluca nakliyat

Taşıma ve Nakliye Öncesi Anlaşma
Taşıma işlemi süresince istek doğrultusunda müşterilerimiz anlık bildirim adresi de isteyebilmektedir. Böylece taşıma ve nakliye süresince gönül rahatlığıyla gelişmeleri takip edebilme imkânı elde edebilmektedirler. Taşıma işleminden önce belirlenmesi gereken diğer maddelerden biri ise taşınacak eşya ve paketlerin sayısıdır. Bu sayı karşılıklı teyit edilirse her iki tarafında mağduriyetleri önlenecek ve daha profesyonelce bir çalışma yürütülebilecektir. Eşyaların ağırlıkları ve beyan edilen miktarları da karşılıklı teyit edilecek maddeler arasındadır. Ayrıca ödeme işlemlerinin ayrıntılı konuşulması da nakliye öncesi yapılması gerekenler arasındadır. Taşıma işleminin nasıl bir araç ile gerçekleştirileceği bilgisi de müşterilere şeffaf bir biçimde aksettirilir.

İstanbul merkezli ve Antalya merkezlik gönderim yapan firmamız İstanbul’dan Antalya’nın tüm bölgelerine taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Detaylı bilgi ve tüm hizmet bölgeleri için kaynak sayfamızı alttan ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : İstanbul Antalya nakliyat

İSTANBUL KUMLUCA AMBARI – PARÇA EŞYA GÖNDERİMİ

Taşıma ve Nakliyenin Başlatılması
İstanbul kumluca nakliye ve taşıma işlemlerinin başlatılması anlaşmadan hemen sonra gerçekleşmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen ön hazırlık ve anlaşmanın ardından eşyalar özenli biçimde yüklenerek ulaştırılmak istenilen adrese doğru yola çıkarılır. Varış adresine gelindiğinde anlaşma doğrultusunda eşyaların araçtan indirilmesi ve yerleştirilmesi işlemine başlanır. İstanbul kumluca nakliye ve taşıma işlemleri taraflar arasında başlangıçta yapılan anlaşma doğrultusunda sürdürülür. Böylece hem firmamızdan istenilen sorumluluklar yerine getirilmiş olur hem de olası problemlerin önüne geçilmiş olunur. Profesyonelce yürütülen nakliye hizmetinin sonucu da başarılı biçimde gerçekleştirilmiş olunur.

İSTANBUL KUMLUCA NAKLİYAT – PARÇA EŞYA TAŞIMA – PARSİYEL TAŞIMACILIK – KOMPLE YÜK NAKLİYESİ, KOLİLİ, PALETLİ YÜK TAŞIMA HİZMETLERİ

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]